Zamknij

Chcesz się uczyć w darmowej i nowoczesnej szkole? Wybierz ZSTO w Krotoszynie

12:46, 06.11.2020 | red.
Skomentuj

 

Jesteśmy szkołą nową, ale jednocześnie niesiemy ze sobą wielkie doświadczenie w pracy z młodzieżą i kształceniu zawodowym. Od ponad 10 lat działamy na jako szkoła dla dorosłych.

We wrześniu 2019 r. otworzyliśmy pierwsze w pow. krotoszyńskim niepubliczne szkoły ponadpodstawowe dla młodzieży .Do naszego Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących należą: Niepubliczne Technikum oraz Niepubliczna Branżowa Szkoła I stopnia i są one całkowicie bezpłatne.

Oferujemy naukę w małych grupach (15-24 osoby), dobrą i bogatą ofertę edukacyjną, dbałość o wysoki poziom przygotowania młodzieży do egzaminów państwowych oraz do dalszej nauki na wyższych uczelniach. A także wysoki poziom kształcenia zawodowego, szeroką ofertę pracodawców, bogatą i wyważoną ofertę zajęć wspomagających, przygotowujących oraz rozwijających zainteresowania.

Dzięki naszemu doświadczeniu oferujemy programowe poznawanie przez uczniów przyszłych zawodów, które ich zdaniem są interesujące. Poprzez ćwiczenia i doświadczenia młodzież ma szansę sprawdzić, czy ich wybory będą właściwe i interesujące.Naszym priorytetem jest stworzenie odpowiednich warunków dla uczniów: ograniczenie stresu, miła atmosfera oraz bezpieczeństwo i czas na wypoczynek.Obecnie kształcimy młodzież w technikum w takich zawodach, jak zupełnie nowe w naszym powiecie – technik mechatronik oraz technik pojazdów samochodowych.

1 września 2020 r. to dalszy rozwój Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Krotoszynie i zwiększenie oferty technikum o zawody: technik logistyk i zupełnie nowy zawód – technik rachunkowości.

W ramach nauki w technikum oferujemy naszym uczniom dobrze wyposażone pracownie i sprzęt w postaci stanowisk mechatronicznych, pneumatycznych, elektrycznych, sterowania i informatycznych.Do pozostałych zawodów technicznych dysponujemy nowoczesnymi pracowniami dydaktycznymi.  Dzięki bardzo dobrej współpracy z przedsiębiorcami z pow. krotoszyńskiego organizujemy praktyczną naukę zawodu w lokalnych firmach.

Bazując na naszym ogromnym doświadczeniu w kształceniu zawodowym pomagamy w wyborze przyszłej kariery zawodowej. Dzięki licznym kontaktom z pracodawcami pomagamy w znalezieniu zakładu do odbywania praktycznej nauki zawodu przez uczniów szkoły branżowej.

Podczas zajęć w szkole pracujemy na najnowocześniejszych tabletach, które ułatwiają uczniom pracę na przedmiotach ogólnokształcących i zawodowych. Każda klasa została wyposażona w tablice interaktywne.

W ramach zajęć zawodowych organizujemy wycieczki na uczelnie lub do zakładów pracy. Odwiedziliśmy już m.in. Politechnikę Wrocławską oraz Politechnikę Poznańską. Zapewniamy naszym Uczniom domową atmosferę w przyjaznej i bardzo nowocześnie wyposażonej szkole. Wsparciem dla nich są prężnie działające pani pedagog i pani psycholog. Budynki szkolne są przystosowane dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

Szkoła jest całkowicie bezpłatna!! Serdecznie zapraszamy do Naszej szkoły.

Więcej informacji znajdziecie Państwo TUTAJ 

 

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

Claudia KleinClaudia Klein

0 0

Witam, Nazywam się Claudia Klein, jestem Niemcem i świadczę usługi finansowe. Potrzebujesz szybkiej, długoterminowej lub krótkoterminowej pożyczki o relatywnie niskim oprocentowaniu już od 3%? Czy masz problem z gospodarką? lub czy Twój bank lub inna instytucja finansowa odmówił Ci pożyczki? Oferujemy bezpieczne pożyczki.
Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty pożyczki, wyślij mi swoją prośbę e-mailem: [email protected] lub WhatsApp: +4915758108767

* Czy poszukujesz środków na spłatę długów?
* Czy szukasz środków na założenie własnej firmy?
* Poszukujesz kredytów na realizację dużych projektów?
* Potrzebujesz pożyczki w mniej niż 24 godziny?
* Potrzebujesz szybkiej pożyczki na różne cele?.

Jeśli tak, mogę ci pomóc.

* Mogę zaoferować Ci pożyczkę do 15 000 000 euro.
* Możesz wybrać okres spłaty od 1 do 30 lat.
* Możesz wybrać plan spłat miesięcznych i rocznych.
* Elastyczne warunki pożyczki.

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną za pośrednictwem tego adresu e-mail: | [email protected]mail.com | Lub WhatsApp: +4915758108767

Masz 100% gwarancję, że otrzymasz pożyczkę na koniec tej transakcji pożyczki.

Jesteśmy pasjonatami, aby liczyć się z włączeniem finansowym. Nasze pożyczki i produkty inwestycyjne są zaprojektowane tak, aby zapewnić wygodę i wartość.

Dzięki Spotlight Global Financial Services możesz pożegnać się ze wszystkimi kryzysami finansowymi i trudnościami, ponieważ jesteśmy certyfikowani, godni zaufania, niezawodni, wydajni, szybcy i dynamiczni

Gorące pozdrowienia
Claudia Klein 08:38, 10.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz