Zamknij

Najpopularniejsze zabiegi naszych czasów: przeszczep włosów, depilacja i inne

10:27, 22.11.2021 | .
Skomentuj

W obecnych czasach medycyna estetyczna jest na tyle bezpieczna i innowacyjna, że zaczyna z niej korzystać coraz większe grono osób. Z medycyny estetycznej zaczynają korzystać w dzisiejszych czasach nie tylko kobiety, ale również coraz częściej mężczyźni.

 

Wpływ na takiej zjawisko ma z całą pewnością wiele kluczowych czynników, ale przede wszystkim to, że każdy chce wyglądać pięknie i młodo. A niestety jak powszechnie wiadomo wraz z biegiem lat kondycja naszej skóry, czy też włosów ulega znaczącemu pogorszeniu. Dlatego też w przypadku, gdy zauważymy u siebie niepokojące zmiany zachodzące w naszym wyglądzie to jak najszybciej powinniśmy zwrócić się do odpowiedniego specjalisty w celu zapoznania się z naszym problemem oraz w celu zastosowania odpowiedniego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej, aby móc w jak najszybszym tempie tego problemu się pozbyć. W niniejszym artykule przedstawimy Państwu kilka kluczowych aspektów odnoszących się przede wszystkim do takich zabiegów, jak: przeszczep włosów, depilacja laserowa oraz dermapen.

Przeszczep włosów - na czym polega i kiedy warto go zastosować?

Przeszczep włosów  jest zabiegiem w pełni bezpiecznym dla naszego zdrowia, a w chwili obecnej są zastosowane wyłącznie najbardziej innowacyjne metody podczas przeprowadzania tego zabiegu. W związku z tym jest on nie tylko w pełni bezpieczny dla naszego zdrowia, ale również jego rezultaty są bardzo satysfakcjonujące. Przeszczep włosów polega na pobraniu cebulek włosów z miejsca, w których jest ich najwięcej, aby potem móc je wszczepi w te miejsce, gdzie jest ich najmniej. Z zabiegu tego warto skorzystać przede wszystkim, gdy zauważamy u siebie znaczący niedobór włosów. Z zabiegu tego mogą korzystać nie tylko mężczyźni, ale również kobiety. 

Na czym polega depilacja laserowa?

Zabieg depilacji laserowej jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla tych osób, które chcąc w szybki i praktyczny sposób pozbyć się nadmiernego owłosienia z różnych partii ciała, jak również chcą pozbyć się problemy wrastających włosków. Zabieg ten jest kierowany nie tylko w stosunku do kobiet, ponieważ znacznie częściej także mężczyźni decydują się na takie rozwiązanie. Decydując się na depilację przy użyciu lasera mamy gwarancję nie tylko zaoszczędzenia sporej ilości czasu, ale również pieniędzy. Bowiem, jak powszechnie wiadomo depilowanie tradycyjne wiąże się z systematycznością wydawania określonej ilości pieniędzy na golarki, bądź inne przyrządy służące pozbywaniu się włosków. Depilacja laserowa we Wrocławiu i Warszawie to pewność, że pozbędziemy się włosków na długi czas, a zabieg będzie przeprowadzony w sposób bezbolesny. Przeciwwskazaniami do przeprowadzenia depilacji laserowej są: zapalenie skóry, borykanie się z problemem grzybiczym i bakteryjnym skóry, nadciśnienie tętnicze, nieodpowiedni układ immunologiczny, borykanie się z problemem występowania choroby nowotworowej, jak również stosowanie leków uczulających. Zabieg ten jest bezbolesny dla pacjenta, ponieważ podczas jego wykonywania zostaje zastosowane znieczulenie miejscowe. Ważne jest również to, aby po zabiegu stosować się do wszystkich zaleceń specjalisty, który zabieg taki wykonywał. Bowiem tylko wtedy mamy gwarancję, że wystąpią u nas żadne skutki uboczne. 

Czym jest Dermapen?

Zabiegiem Dermapen określa się nic innego, jak przede wszystkim mezoterapia igłowa. W wyniku przeprowadzenia tego zabiegu na naszej skórze w odpowiedni sposób pobudzamy, jak również regenerujemy wszystkie włókna kolagenu oraz elastyny. Dzięki temu nasza skóra uzyskuje witalność, blask oraz młodzieńczy wyląd. Produkcję oraz regenerację kolagenu i elastyny uzyskuje się poprzez zastosowanie specjalistycznej głowicy z kilkunastoma mikroigiełkami, która nakłuwa skórę. Dermapen w Warszawie i Wrocławiu to gwarancja bezpieczeństwa oraz zadowalających rezultatów po przeprowadzeniu zabiegu.  Przeciwwskazaniami do przeprowadzenia depilacji laserowej są: zapalenie skóry, borykanie się z problemem grzybiczym i bakteryjnym skóry, nadciśnienie tętnicze, nieodpowiedni układ immunologiczny, borykanie się z problemem występowania choroby nowotworowej, jak również stosowanie leków uczulających. Zabieg ten jest bezbolesny dla pacjenta, ponieważ podczas jego wykonywania zostaje zastosowane znieczulenie miejscowe. Ważne jest również to, aby po zabiegu stosować się do wszystkich zaleceń specjalisty, który zabieg taki wykonywał. Bowiem tylko wtedy mamy gwarancję, że wystąpią u nas żadne skutki uboczne. Zabieg ten jest polecany nie tylko kobietom, ale również mężczyznom, którzy nie są zadowoleni z kondycji swojej skóry. W obecnych czasach medycyna estetyczna jest na tyle bezpieczna i innowacyjna, że zaczyna z niej korzystać coraz większe grono osób. Z medycyny estetycznej zaczynają korzystać w dzisiejszych czasach nie tylko kobiety, ale również coraz częściej mężczyźni. Wpływ na takiej zjawisko ma z całą pewnością wiele kluczowych czynników, ale przede wszystkim to, że każdy chce wyglądać pięknie i młodo. A niestety jak powszechnie wiadomo wraz z biegiem lat kondycja naszej skóry, czy też włosów ulega znaczącemu pogorszeniu. Dlatego też w przypadku, gdy zauważymy u siebie niepokojące zmiany zachodzące w naszym wyglądzie to jak najszybciej powinniśmy zwrócić się do odpowiedniego specjalisty w celu zapoznania się z naszym problemem oraz w celu zastosowania odpowiedniego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej, aby móc w jak najszybszym tempie tego problemu się pozbyć.

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

DankaDanka

1 0

Z włosami na głowie problemów nie mam, więc o przeszczepie myśleć nie musiałam :P Ale w ostatnim czasie dość sporo osób decyduje się na ten zabieg. Je jedynie poszłam do depilconcept na fotodepilacje nóg i pach, żeby pozbyć się zbędnego owłosienia z tamtych miejsc. Przy okazji pozbycia się włosków pozbyłam się też podrażnień i wrastających włosków :) 12:22, 23.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%