Zamknij

Burmistrz Krotoszyna apeluje, by się szczepić

15:45, 31.12.2020 | Z.L
Skomentuj
REKLAMA

Franciszek Marszałek, jako pierwszy włodarz gminy z naszego powiatu, zachęca do zaszczepienia się przeciwko Covidowi-19 i deklaruje, że sam także to zrobi.

Burmistrz podkreśla, że zaszczepić powinien się każdy, komu nie jest obojętne zdrowie – własne i najbliższych.  


– Wierzę naukowcom, lekarzom i specjalistom, a nie szarlatanom i pseudoekspertom z internetu  – stwierdza. 


Jak przypomina, szczepionka pomoże nam wrócić do normalności oraz zapobiec rozprzestrzenianiu się pandemii. Chodzi nie tylko o bliskich, ale i o osoby nieznajome, które mija się codziennie w sklepach czy na ulicach. 


– Szczepionki są badane i wdrażane przez polskie i unijne instytucje, a dopuszczenie ich do użytku jest zależne od decyzji Europejskiej Agencji Leków – argumentuje F. Marszałek.

 

Włodarz zwraca uwagę na fakt, że w przeszłości dzięki powszechnym szczepieniom udało się pokonać wiele niebezpiecznych chorób, takich jak ospa, odra czy polio.
 

(Z.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

jobjob

8 1

łeb sobie zaszczep 16:57, 02.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MarianMarian

0 3

Jest to jakaś paskudna choroba, która objęła sporą cześć kontynentu. Szczepić czy się nie szczepić ale wszystko wskazuje na to, że należałoby się zaszczepić. Ale jest to również i taki przymus bo ofiary tej epidemii stały się uzależnieniem. Obecnie śmierć i życie stało się zagadką, którą trzeba rozwiązać. Jest to trudne ale nie można ulegać uzależnieniu śmierci bo to już jest okropieństwem 21:00, 02.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MarianMarian

1 0

Ze względu na czerwoną ocenę ale nie ma co dodać czy ująć. Ale można jedynie do przypomnienia dodać - zapomniał wół, kiedy cielęciem był - co z tego może wynikać, że mogą się skrywać czasy wsteczne.
10:29, 03.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MarianMarian

0 3

A dalej to takie myśli się nasuwają po dzisiejszym komentarzu. Z tego wynika, że jakby ktoś płatny miał zamiar zrobić porządek a żeby jawne nie stało się jawne. Chodzi o coś i wynika, że ktoś się ukrywa z przykrą przeszłością. 16:37, 03.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MarianMarian

0 1

Z tą przykrą przeszłością ( jak w komentarzu wyżej ) może być czy mogą z któryś osób, które w sposób celowy i maskujący siebie wstawiają czerwone oceny. 10:55, 04.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%