Zamknij

Polacy pokażą ciało w telewizji! Wybiorą partnera tylko po... częściach intymnych

18:00, 21.04.2021 | Źródło: Wirtualne Media / ZOOM TV
Skomentuj fot. ZOOMTV.pl
REKLAMA

Ruszyły zdjęcia do show „Magia nagości. Polska”. To program, w których uczestnicy dobierać będą sobie partnerów na podstawie nagiego ciała. 

Program jest oparty na brytyjskim formacie „Naked Attraction”. Swoje wersje show mają już takie kraje jak Dania, Finlandia, Niemcy, Rosja i Włochy, a teraz dołącza do nich Polska.

Na czym polega ten telewizyjny format

Uczestnicy programu wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę tylko i wyłączenie na podstawie... nagiego ciała. To eksperyment telewizyjny. Ma odpowiedzieć na pytaniem, czy powodzenie związku może zależeć wyłącznie od cech fizycznych. 

- Zdecydowaliśmy się na produkcję polskiej edycji Magii nagości, ponieważ program ten w nieszablonowy sposób przełamuje tabu dotyczące nagości i ludzkiego ciała. Widzowie Zoom TV bardzo chętnie oglądają jego zagraniczne wersje, program cieszy się dużą popularnością również w innych krajach europejskich - mówi Rafał Freyer, Dyrektor Programowy Zoom TV. 

Trwają poszukiwania uczestników 

Zoom TV nadal poszukuje uczestników do polskiej edycji projektu. Na casting może przyjść każda osoba pełnoletnia, niezależnie od płci, orientacji seksualnej, koloru skóry czy warunków fizycznych.

- Do udziału w castingu zapraszamy wszystkich dorosłych, którzy nie wstydzą się pokazywać swojego ciała. Jesteśmy otwarci na różnorodność – zachęca Rafał Freyer.

Jak zgłosić się do programu? Wystarczy wysłać zgłoszenie na [email protected]

Emisja programu w Zoom TV ma odbywać się w piątkowe wieczory. Premiera pierwszego odcinka zaplanowana jest na 14 maja. Program jest przeznaczony dla widzów dorosłych, dlatego jego emisja odbywać się będzie o godz. 23:00.

Co sądzicie o tym programie? Będziecie oglądać, a może uważacie, że jest to 

(Źródło: Wirtualne Media / ZOOM TV)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

CiekawskiCiekawski

1 1

A kto poprowadzi ten program? 22:48, 21.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JanekJanek

1 0

Idealna propozycja występu dla Mariana z Krotoszyna najlepszy pisowski alkoholik w najlepszym miejscu 12:07, 22.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%