Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Operator Maszyn - Stała i pewna praca - Od zaraz!

Data dodania: 2020-09-08 13:17:51ID: 290

514Pokaż numer[email protected]

HSS Works jesteśmy agencją rekrutacyjną (nr 22915)
Naszym klientem jest firma specjalizująca się w branży produkcji świec i wkładów do zniczy. Pomimo kryzysu gospodarczego firma się rozwija i tworzy nowe miejsca pracy oferując stabilne zatrudnienie, warunki sprzyjające rozwojowi i dobrą atmosferę.
Miejsce pracy: Zalesie Małe
Oferujemy:
? Bezpośrednie zatrudnienie przez firmę na umowę o pracę
? Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
? Dofinansowanie do karty Multisport oraz ubezpieczenie grupowe
? Darmowy transport do pracy z miejscowości: Krotoszyn, Zduny, Pogorzela, Pudliszki, Pakosław
? Możliwość rozpoczęcia pracy w krótkim terminie!
Wymagane:
? Gotowość do pracy zmianowej (system 3 zmianowy),
? Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub jako operator maszyn.
Jeżeli nie masz doświadczenia, a masz chęci i potrafisz zaangażować się w pracę to wszystkiego Cię nauczymy!
Zadania na stanowisku pracy:
? Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
? Wykonywanie prostych ustawień maszyny

Tel. 514 675 606