Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Pracownik produkcji - darmowy dojazd

Data dodania: 2020-10-24 11:51:04ID: 366

[email protected]

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta - lidera w branży produkcyjnej, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK PRODUKCJI
Miejsce pracy: Zalesie Małe

Oferujemy:
- Umowę o pracę,
- Wynagrodzenie podstawowe od 2800 brutto/ msc
- Wynagrodzenie dopasowywane do twojego doświadczenia i kwalifikacji
- Premię miesięczną
- Dodatki w wysokości około 800 zł brutto/msc
- Pakiet benefitów
- Darmowy dojazd do pracy autobusem pracowniczym z wybranych miejscowości

Oczekujemy:
- dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie 4 brygadowym ( III zmiany),
- mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych,
- gotowości do nauki
- mile widziane wykształcenie techniczne i umiejętność czytania rysunku technicznego,

Zadania:
- obsługa maszyn produkcyjnych,
- transport i załadunek materiałów produkcyjnych,
- przezbrajanie maszyny produkcyjnej.

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania!