Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Elektromechanik - serwisant

Data dodania: 2022-01-13 09:15:42ID: 915

697Pokaż numer[email protected]

FIRMA JAG-MAR

Obecnie firma JAG-MAR poszukuje kandydatów na stanowisko serwisant-elektromechanik:
- praca stacjonarna i u klientów obrębie 100km od Kalisza
- praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16

Opis stanowiska:
- serwis kompresorów śrubowych i tłokowych oraz narzędzi pneumatycznych
- wykonywanie przeglądów okresowych u klienta
- prowadzenie dokumentacji serwisowej

Nasze wymagania
- wykształcenie zawodowe lub średnie, techniczne – np. elektromechanik, elektryk, automatyk
- praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki, mechaniki i pneumatyki
- znajomość wykonywania pomiarów elektrycznych
- uprawnienia SEP
- dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole oraz realizacja zadań w określonym czasie,

To oferujemy
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- stałe godziny pracy
- wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i osiąganych wyników
- rozwój, szkolenia, miłą atmosferę w pracy
- wsparcie całego zespołu
- pracę w młodym i przyjaznym zespole.