Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds. eksportu

Data dodania: 2022-01-13 09:15:03ID: 916

791Pokaż numer[email protected]

Firma JAG-MAR poszukuje ambitnej i doświadczonej osoby do nowego działu handlu zagranicznego.
Jeśli chcesz dołączyć do sympatycznego i pracowitego zespołu, w którym każdy lubi swoją prace, aplikuj do nas. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.00.
Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych - dystrybutorów,
- kreowanie działań rynkowych,
- przygotowanie ofert
- marketing nowych produktów i technologii.
Nasze wymagania
- znajomość języka niemieckiego i angielskiego w stopniu min dobrym.
- wykształcenie wyższe lub średnie
- dynamizm, operatywność i samodzielność,
- doświadczenie w handlu zagranicznym min. 2 letnie
To oferujemy:
- stałe godziny pracy
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i osiąganych wyników ( od 6.000 - 10.000 PLN )
- rozwój, szkolenia, miłą atmosferę w pracy
- pracę w młodym i ambitnym zespole