Zamknij
REKLAMA

Ewakuacja komendy policji. Droga została zamknięta, przyjechała straż pożarna

11:36, 09.10.2019 | I.J.
Skomentuj
REKLAMA

Ok. godz. 11.00 wszystkie osoby znajdujące się w budynku Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie wyszły na zewnątrz. Na drugim piętrze budynku wybuchł pożar.

To jakaś ewakuacja. Ulica Zdunowska została zamknięta dla ruchu, przyjechały dwa samochody straży pożarnej - opowiada nam krotoszynianka.

(AKTUALIZACJA)

Straż pożarna przeprowadziła ćwiczenia związane z pożarem, który powstał na skutek prac remontowych prowadzonych przez wynajętą firmę.

Podczas prac spawalniczych związanych z instalacją ciepłowniczą doszło do zaiskrzenia i materiały budowlane zajęły się ogniem i ten rozprzestrzenił się na klatce schodowej. Budynek komendy opuściło w sumie 40 osób, z czego jedna z nich została poszkodowana i przekazano ją zespołowi ratownictwa medycznego - poinformował dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej

Pół godziny później pracownicy policji wrócili do swoje siedziby a droga została otwarta dla ruchu pojazdów.

(I.J.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

MarianMarian

0 0

Dalszy ciąg przygód Pawła i Gawła z palącymi papierosami na ul. Rolniczej w Krotoszynie. A że palą to ich sprawa ale jest to odurzanie się papierosami. Dziś po godz. 9.00 miedzy stojącymi samochodami palą a palą po 3 sztuki na raz a pety miedzy stojące samochody. Nadal z tego wynika, że są to pracownicy Dino. Celowe czy lekkomyślność a bardziej wskazuje, że jest to celowe. Market Dino ul. ostrowska stwarza jakieś wymyślne sytuacje, które prowadza do społecznych zatargów. Jedynym sposobem to zlikwidować Market w jak najbliższym czasie. 10:12, 11.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz