Zamknij

2
12:02, 15.07.2019
25-letni siatkarz pochodzący z Krotoszyna zdobył brązowy medal z reprezentacją Polski. Atakujący ZAKSY Kędzierzyn-Koźle zdobył w meczu z Brazylią 11 punktów.
11:15, 14.07.2019
Świetnie wypadła Szkoła Podstawowa nr 8 w Krotoszynie w w rywalizacji na najbardziej usportowioną szkołę w województwie wielkopolskim w ramach XX Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Oceniano wyniki i sportowa postawę w roku szkolnym 2018/2019.
10:55, 14.07.2019
30 czerwca zakończyły się w Zamościu Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w Sumo. Zawody odbywały się pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego i Prezydenta Zamościa Andrzeja Wnuka.
09:26, 11.07.2019
UKS Trójka Krotoszyn wspólnie z KKS Astrą Krotoszyn wystąpili na międzynarodowym turnieju piłki nożnej dzieci pn. Wrocław Trophy 2019.
20:08, 25.06.2019
14-15 czerwca na Termach Poznańskich odbyły się Letnie Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego w pływaniu na basenie 50-metrowym. Klub Sportowy Krotosz reprezentowała Julia Bielawna.
12:24, 18.06.2019
Podział punktów w tym arcyciekawym piłkarskim meczu derbowym naszego powiatu nie zadowolił żadnej z drużyn.
12:09, 18.06.2019
9 czerwca liczna grupa zawodników KS Krotosz Krotoszyn oraz Krotoszyńskiej Grupy Biegowej i zawodnicy niezrzeszeni reprezentowali nasze miasto podczas XIII Hunters Grodziskiego Półmaratonu ?Słowaka?.
15:03, 07.06.2019
Na boisku Orlik przy ul. Olimpijskiej w Krotoszynie młodzież ze szkół ponadgimmazjalnych naszego powiatu rozegrała turniej piłkarski.
09:16, 01.06.2019
 1 czerwca o godz. 16.00 na stadionie miejskim w Kobylinie naprzeciw siebie staną bowiem 2 uznane w powiece piłkarskie firmy: miejscowy Piast i krotoszyńska Astra.
09:01, 29.05.2019
W rozegranym w Krotoszynie 17 i 18 maja ogólnopolskim turnieju kwalifikacyjnym młodzików do 14 lat bezapelacyjny triumf odnieśli sportowcy z LKS Ceramik. Chłopcy wygrali klasyfikacje drużyną, a dziewczęta zajęły drugą pozycję.

17:01, 27.05.2019
18 maja pływacy z klubu KS Krotosz startowali w III Mistrzostwach Jawora w Pływaniu.
1
15:41, 26.05.2019
W niedzielę 26 maja odbyła się jubileuszowa 40. edycja Biegu Krotosa. Wystartowało 491 zawodników. Całe podium zajęli biegacze z obcych krajów.
15:49, 23.05.2019
14 maja w krotoszyńskiej restauracji U Bielawnego zebrali się biegacze i przedstawiciel starostwa.
15:53, 20.05.2019
Koźminianka Julia Damasiewicz (rocznik 2004), uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w swoim mieście, została mistrzynią globu w kitesurfingu, w formule kite 2019, kat. U16.
16:45, 18.05.2019
W sobotę, 18 maja na hali widowiskowo-sportowej w Krotoszynie, położonej przy ul. Olimpijskiej, zaprezentowali się mlodzi zapaśnicy. Powodem był Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny w zapasach w styliu wolnym.