Zamknij

13:03, 09.07.2020
Zmagania z Rakietą na kortach przy basenie. 31 zawodników uczestniczyło w turnieju tenisa ziemnego o puchar burmistrza Krotoszyna dla dziewcząt i chłopców w 3 kategoriach wiekowych.
13:24, 08.07.2020
Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej ogłosiła nabór wniosków w ramach konkursu ?Sportowe Wakacje z Fundacją LOTTO?. Kluby mogą uzyskać do 80 proc. dofinansowania kosztów przejazdu, wyżywienia i zakwaterowania uczestników obozów sportowych.
14:54, 07.07.2020
Ponad 100 weteranów wystartowało 27 czerwca na zawodach w Toruniu.
12:06, 07.07.2020
Czy na chodniku od ronda przy skrzyżowaniu ulic Wiśniowej, Spartańskiej i Sportowej w Krotoszynie w kierunku stadionu może powstać aleja gwiazd lokalnego sportu? Taką propozycję złożył radny Paweł Sikora.
12:35, 24.06.2020
Krotoszyńskie Towarzystwo Piłki Siatkowej udostępniło boiska do siatkówki plażowej na terenie basenu kąpielowego przy ul. Ogrodowskiego.
1
15:18, 17.06.2020
Piłkarską drużynę Asterki poprowadzi Łukasz Walczak. Nowy szkoleniowiec naszego zespołu będzie również pomagał przy zespołach młodzieżowych.
14:26, 19.04.2020
Trenerka prezentuje kroki, dzieci powtarzają. Wszyscy się widzą, choć każdy jest w swoim domu. Tak wyglądają zajęcia w krotoszyńskiej szkole tańca towarzyskiego Art of Dance.
1
17:40, 13.03.2020
Z powodu zagrożenia rozprzestrzenianiem się koronawirusa klub Fitness K10 z ul. Kobylińskiej w Krotoszynie będzie nieczynna od poniedziałku 16 marca przez 2 tygodnie.
15:55, 09.03.2020
Na Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym o Puchar Burmistrza Bielawy i Otwartych Mistrzostwach Dolnego Śląska Juniorek bardzo dobrze spisała się drużyna Olimpijczyka Sulmierzyce.
18:05, 08.03.2020
9 medali wywalczyli w Środzie Wlkp. zawodnicy krotoszyńskiej Akademii Sportów Walki Nippon. Najlepiej spisał się najmłodszy z nich - Robert Król, który 3 razy stawał na podium.

16:08, 05.03.2020
9 medali wywalczyli w Środzie Wlkp. zawodnicy Akademii Sportów Walki Nippon w Krotoszynie. Najlpiej spisał się najmłodszy karateka Robert Król, który 3 razy stawał na podium.
10:07, 04.03.2020
Drużyna Team Krotoszyn zajęła 3. miejsce w turnieju charytatywnym siatkówki w Oleśnicy.
11:57, 03.03.2020
W dniach od 21 do 23 lutego w Pile odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski młodzików w piłce siatkowej. Drużyna UKS Polon zajęła w nim 6.miejsce.
12:33, 19.02.2020
Piotr Grzempowski z KS Krotosz zajął 7. miejsce. Karol Olejniczak był drugi w kat. wiekowej M50-59. Również drugi, ale w M40-49 był koźminianin Marcin Wojtkowiak.
10:55, 16.02.2020
Krotoszyński zapaśnik Robert Baran w niedzielę ma szansę zostać mistrzem Europy w zapasach w stylu wolnym w najcięższek kategorii wagowej. Czeka go jednak bardzo trudny bój z utytułowanym Gruzinem.