2
17:12, 17.10.2021
W niedzielę 17 października odbyła się kolejna edycja Memoriału ks. Teodora Kaczmarka.
14:46, 12.10.2021
Zawodnicy KS Krotosz i krotoszynianin Igor Hamrol w barwach UKS Maratończyk Ostrów Wlkp. zdobyli kilka medali.
10:05, 10.10.2021
1 października odbył się XIV Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Sulmierzycach.
08:25, 07.10.2021
13 Silesia Marathon już za nami. Nasi biegacze wystąpili na Górnym Śląsku.
12:22, 06.10.2021
Akademia Talentów zakwalifikowała się do Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Ortu Stella Cup'21. Po turnieju półfinałowym, który odbył się 2-3 października poznaliśmy komplet finalistów tego turnieju.

11:18, 21.09.2021
W Otwartych Mistrzostwach Powiatu Krotoszyńskiego w zapasach dzieci i młodzików w Domu Kultury w Sulmierzycach uczestniczyło 151 zawodniczek i zawodników z 15 klubów.
14:06, 20.09.2021
- Cieszę się z tego medalu. Jestem bardzo szczęśliwy, ten sezon był dla mnie wyjątkowy - powiedział krotoszynianin Łukasz Kaczmarek w katowickim Spodku w wywiadzie dla Wirtualnej Polski.
09:34, 17.09.2021
W Rzeszowie odbyły się 74. Mistrzostwa Polski Seniorów w zapasach w stylu wolnym. Wśród 77 zawodników z 25 klubów było czterech reprezentantów Ceramika. Każdy z nich zdobył medal.
13:55, 13.09.2021
11 września odbyła się trzecia kolejka III ligi okręgowej piłkarzy występujących w grupie drugiej orlików.
08:53, 07.09.2021
W krakowskiej Arenie polscy w poniedziałek siatkarze wygrali z Belgią 3:0 (25:18, 26:24, 25:16). Znakomite spotkanie rozegrał atakujący Łukasz Kaczmarek. Krotoszynianin zdobył 15 punktów i był najlepszym graczem na boisku.

1
11:34, 02.09.2021
Para Jakub Zdybek/Paweł Lewandowski wygrała złoty medal Mistrzostw Polskie w siatkówce plażowej. Trenerem tych zawodników jest krotoszynianin Sebastian Kaczmarek.
15:32, 01.09.2021
Orlicy piłkarskiej Akademii Piłkarskiej Reissa z Kobylina odnieśli efektowne zwycięstwo w rozgrywkach ligowych na szczeblu okręgu kaliskiego.
17:24, 24.08.2021
Grupa Koźmin Biega udała się w weekend 21-22 sierpnia do Międzygórzu na Biegi Śnieżnickie.
14:15, 23.08.2021
Mistrzostwa Ziemi Krotoszyńskiej w siatkówce plażowej wygrała para Mariusz Solecki (Nekla) i Tomasz Maliński (Kostrzyn).
15:24, 19.08.2021
Bardzo udany debiut w reprezentacji Polski do lat 18 zanotowali Dawid Grząka z Krotoszyna i koźminianka Paulina Stempniak.