Zamknij
09:26, 08.05.2021
Siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle osiągnęli historyczny sukces triumfując w Lidze Mistrzów. Grający na pozycji atakującego w tej drużynie, krotoszynianin Łukasz Kaczmarek zakończył mecz asem serwisowym.
1
10:16, 21.04.2021
Krotoszyński zapaśnik zajął trzecie miejsce w Mistzrostwach Europy w zapasach w stylu wolnym. Na wrszawskich matach walczył wyśmienicie i kilku sekund mu zabrakło, by stoczyć pojedynek o złoty medal w kategorii 97 kg.
09:46, 12.04.2021
Kitesurferka Julia Damasiewicz w wielkanocny weekend zdobyła wysokie miejsce w zawodach na Majorce. Na swym koncie ma już medale imprez o zasięgu światowym i europejskim.
2
08:24, 23.03.2021
Jest złotym medalistą mistrzostw Polski juniorów do lat 18 w biegu na 60 m. Jego sportowy apetyt rośnie. Dawid mówi, że w tym roku chce być najszybszy również na 100 m.
13:22, 18.02.2021
Paulina Stempniak z Koźmina uczestniczyła z sukcesem w Halowych Mistrzostwach Polski U18, rozgrywanych od 12 do 14 lutego w Toruniu. Zdobyła brązowy medal i pobiła swój rekord życiowy.

16:57, 07.02.2021
31 stycznia dwa zespoły Astry Krotoszyn, złożone z chłopców urodzonych w 2011 r., wzięły udział w Turnieju o Puchar Wójta Gminy Pępowo. Dzień wcześniej ekipy ze starszych roczników rywalizowały w Luboniu.
14:12, 03.01.2021
Rozprzestrzenianie się koronawirusa spowodowało w 2020 r. zawieszenie, przeniesienie na rok następny (m.in. Igrzysk Olimpijskich w Tokio czy piłkarskich mistrzostw Europy) bądź odwołanie różnego rodzaju turniejów i rozgrywek ligowych. I to na wielu poziomach ? od międzynarodowego do lokalnego.
1
14:17, 24.12.2020
Ostatnimi  w tym roku kalendarzowym zawodami strzeleckimi dla młodzieży były Mistrzostwa Szkół  powiatu krotoszyńskiego w strzelaniu z broni pneumatycznej.
15:49, 21.12.2020
Chłopcy z Akademii Piłkarskiej Reissa w Kobylinie wygrali XII Zimową Edycję Turnieju REMES Cup 2020/2021.
10:43, 18.12.2020
Kolejny bardzo duży sukces odniósł najlepszy zapaśnik Ceramika Krotoszyn ? Robert Baran (125 kg). Tym razem zdobył on srebrny medal na zawodach o Indywidualny Puchar Świata zorganizowanych w Belgradzie.

08:32, 16.12.2020
10 grudnia w krotoszyńskiej Szkole Podstawowej nr 8 rozegrano XX Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki Chłopców o Puchar Burmistrza Krotoszyna w kategorii "dwójek" i "trójek".
12:51, 13.12.2020
28 i 29 listopada rozgrywano w Zgierzu IX Mistrzostwa Polski Młodzików w Zapasach w stylu wolnym. Zawodnicy z powiatu krotoszyńskiego wywalczyli dwa brązowe medale.
11:22, 09.12.2020
Drużyna chłopców Akademii Piłkarskiej Reissa w Kobylinie zwyciężyła w turnieju, który rozegrano 5 grudnia w Pleszewie.
12:46, 03.12.2020
Dwa razy na podium stawał Nicolas Jedrzejak zawodnik KS Krotosz Krotoszyn podczas Ogólnopolskich Zawodach Pływackich w Głogowie.
14:08, 24.11.2020
21 listopada w Prudniku odbył się Międzynarodowy Puchar Gór Opawskich.