Zamknij

09:58, 24.09.2020
W sobotę 12 września w Karpaczu odbył się Turniej Milanos Cup 2020 pod honorowym patronatem burmistrza tego miasta. Easy Anglo Trans Team Krotoszyn zajęła szóstą lokatę.
15:45, 22.09.2020
W czwartek 17 września w krotoszyńskim klubie Bila odbył się pierwszy turniej z cyklu Młodzieżowa Wielkopolska Liga Bilardowa.
12:37, 22.09.2020
W sobotę 19 września odbyła się siódma edycja turnieju siatkówki plażowej w Zdunach. Triumfowali bracia Kamil i Michał Dana z Krotoszyna.
1
15:30, 21.09.2020
Podczas 26. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży we Włodawie (woj.lubelskie) zapaśnicy stylu wolnego dwukrotnie stawali na podium.
16:26, 16.09.2020
W Sulmierzycach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego w zapasach w stylu wolnym.
11:29, 15.09.2020
Szkoła Podstawowa nr 8 w Krotoszynie znalazła się na podium współzawodnictwa sportowego Szkolnego Związku Sportowego Wielkopolska za rok szkolny 2019/2020.
15:05, 05.09.2020
Młodzicy młodsi Centnas Akademii Talentów Krotoszyn rozegrali już 3 kolejki w piłkarskiej lidze wojewódzkiej.
09:45, 05.09.2020
Pierwszej porażki w tym sezonie doznali piłkarze Białego Orła. U siebie ulegli oni GKS Grębanin.
1
12:49, 01.09.2020
18 par rywalizowało w XV Mistrzostwach Ziemi Krotoszyńskiej w Siatkówce Plażowej w Krotoszynie. Zwyciężył duet Grzegorz Łakomy (Gliwice) / Maciej Gąsior (Zabrze).
1
17:04, 30.08.2020
Krotoszynianka Monika Jadczak reprezentowała Krotoszyńską Grupę Biegową podczas Ocean Lava Triathlon Bydgoszcz/Borówno 2020.

16:52, 30.08.2020
W trzeciej rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgu piłkarze Białego Orła Koźmin, u siebie, pokonali Victorię Skarszew.
19:28, 29.08.2020
3 medale, w tym 2 złote, zdobył Czesław Roszczak z Łagiewnik podczas 30. Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce Masters, rozgrywanych w Lublinie 22 i 23 sierpnia.
15:37, 26.08.2020
23 sierpnia, po sześciu dniach rywalizacji, zakończyły się w Pucku mistrzostwa Europy w kitesurfingu. Julia Damasiewicz osiągnęła podwójny sukces ? została mistrzynią Europy i Polski.
13:23, 13.08.2020
Wszystkie trzy zespoły z naszego powiatu (z Koźmina, Sulmierzyc i Zdun) wygrały swoje mecze w drugiej rundzie piłkarskiego okręgowego Pucharu Polski i awansowały do następnej.
14:37, 12.08.2020
Zwycięstwem drużyny pn. Krotoszyńska zakończył się Turniej 2 ulic rozegrany w Sulmierzycach. Impreza powróciła po 9 latach przerwy.