1
17:40, 13.03.2020
Z powodu zagrożenia rozprzestrzenianiem się koronawirusa klub Fitness K10 z ul. Kobylińskiej w Krotoszynie będzie nieczynna od poniedziałku 16 marca przez 2 tygodnie.
15:55, 09.03.2020
Na Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym o Puchar Burmistrza Bielawy i Otwartych Mistrzostwach Dolnego Śląska Juniorek bardzo dobrze spisała się drużyna Olimpijczyka Sulmierzyce.
18:05, 08.03.2020
9 medali wywalczyli w Środzie Wlkp. zawodnicy krotoszyńskiej Akademii Sportów Walki Nippon. Najlepiej spisał się najmłodszy z nich - Robert Król, który 3 razy stawał na podium.
16:08, 05.03.2020
9 medali wywalczyli w Środzie Wlkp. zawodnicy Akademii Sportów Walki Nippon w Krotoszynie. Najlpiej spisał się najmłodszy karateka Robert Król, który 3 razy stawał na podium.
10:07, 04.03.2020
Drużyna Team Krotoszyn zajęła 3. miejsce w turnieju charytatywnym siatkówki w Oleśnicy.
11:57, 03.03.2020
W dniach od 21 do 23 lutego w Pile odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski młodzików w piłce siatkowej. Drużyna UKS Polon zajęła w nim 6.miejsce.
12:33, 19.02.2020
Piotr Grzempowski z KS Krotosz zajął 7. miejsce. Karol Olejniczak był drugi w kat. wiekowej M50-59. Również drugi, ale w M40-49 był koźminianin Marcin Wojtkowiak.
10:55, 16.02.2020
Krotoszyński zapaśnik Robert Baran w niedzielę ma szansę zostać mistrzem Europy w zapasach w stylu wolnym w najcięższek kategorii wagowej. Czeka go jednak bardzo trudny bój z utytułowanym Gruzinem.
09:58, 14.02.2020
Bardzo dobrą formę potwierdziła Julia Bielawna z Klubu Sportowego Krotosz. Pływaczka poprawiła 4 rekordy życiowe.
13:24, 28.01.2020
Z okazji 75.rocznicy wyzwolenia Krotoszyna spod okupacji niemieckiej odbył się ogólnopolski turniej siatkówki. 19 stycznia w hali widowiskowo-sportowej zagrało 9 drużyn z całej Polski.

13:16, 07.01.2020
Krotoszyński Klub Turystyki Rowerowej Peleton postanowił powitać Nowy Rok aktywnie. W pierwszym dniu stycznia 9 rowerzystów wybrało się na przejażdżkę.
14:29, 18.12.2019
Pływacy Klubu Sportowego Krotosz w połowie miesiąca z sukcesami startowali w zawodach w Opolu i Ostrowie Wlkp.
19:55, 17.12.2019
W połowie grudnia Ludowy Zespół Sportowy Błyskawica zorganizował ?Gwiazdkowy turniej tenisa stołowego?. Wzięło w nim udział 32 zawodników z 12 miejscowości.
13:26, 07.12.2019
Zawodnicy klubu Frontline Academy z Sulmierzyc wypadli bardzo dobrze na ogólnopolskich zawodach w brazylijskim jiu jitsu.
13:52, 02.12.2019
Druga połowa listopada była bardzo udana dla Agnieszki Zimmmermann. Krotoszyńska policjantka z wydziału ruchu drogowego zdobyła brąz mistrzostw kraju i została uhonorowana przez Polski Komitet Olimpijski.