Zamknij

13:24, 19.11.2019
33 zawodników z 12 miejscowości pow. krotoszyńskiego przystąpiło do rywalizacji w bożacińskim turnieju tenisa stołowego.
15:05, 05.11.2019
2 listopada zawodnicy UKS Shodan Zduny wzięli udział w International Karate Grand Prix Ostrawa Open. Przywieźli z Czech 11 medali.
18:54, 03.11.2019
W ostatnich tygodniach koźminianka zdobyła srebrny medal w Światowych Igrzyskach Sportów Plażowych ANOC World Beach Games odbywających się w Doha w Katarze.
23:38, 01.11.2019
Młodzi pływacy KS Krotosz nie mieli ostatnio zbyt wiele czasu na relaks. W ciągu dwóch dni startowali bowiem w trzech imprezach pływackich.
14:40, 23.10.2019
Udanie reprezentowała Krotoszyn i Klub Sportowy Krotosz w Jeleniej Górze Julia Bielawna. Startując w pięciu konkurencjach dwukrotnie zdobyła srebrny medal.
1
11:27, 23.10.2019
Zapaśnik Robert Baran, wychowanek LKS-u Ceramik Krotoszyn, zdobył brązowy medal VII Światowych Wojskowych Igrzysk Sportowych w Chinach.
12:31, 22.10.2019
Szymon Staśkowiak taniec towarzyski trenuje od 6. roku życia. Aktualnie łączy naukę w technikum z pięciogodzinnymi ćwiczeniami we Wrocławiu. Chłopak planuje w dalszym ciągu rozwijać się.
11:01, 22.10.2019
W dniach 11-13 października odbyła się kolejna edycja międzynarodowego turnieju karate XIII Polish Open - Grand Prix Bielsko-Biała. Zawodnicy Akademii Sportów Walki Nippon w Krotoszynie wywalczyli 3 medale.
09:23, 22.10.2019
Natalia Brzykcy z Kobylina zdobyła indywidualnie i drużynowo brąz na Mistrzostwach Europy Niesłyszących w judo.
14:35, 19.10.2019
17 października odbył się w Poznaniu wojewódzki finał sztafetowych biegów przełajowych. W klasyfikacji szkół podstawowych dobry wynik osiągnęła reprezentacja krotoszyńskiej ósemki.

16:21, 10.10.2019
Grupa zawodników KS Krotosz uczestniczyła po raz pierwszy w biegu w Zbąszyniu (pow. nowotomyski).
1
12:21, 09.10.2019
Alicja Kowańdy z Borzęcic (gm. Koźmin) zdobyła brązowy medal w Mistrzostwach Europy Juniorów w hiszpańskiej miejscowości Marina d?Or.
11:53, 09.10.2019
Udanie zaprezentowali się młodzi biegacze Klubu Sportowego Krotoszyn na 43. Biegu Maćka.
12:40, 08.10.2019
Wspaniałą serię spotkań odnotowali ośmioletni piłkarze Astry Krotoszyn. Drużyna pod wodzą trenera Łukasza Barana.
21:31, 04.10.2019
W ostatni weekend września reprezentantka Klubu Sportowego Krotosz Julia Bielawna uczestniczyła w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich w Poznaniu i Zielonej Górze.