Zamknij

13:16, 07.01.2020
Krotoszyński Klub Turystyki Rowerowej Peleton postanowił powitać Nowy Rok aktywnie. W pierwszym dniu stycznia 9 rowerzystów wybrało się na przejażdżkę.
14:29, 18.12.2019
Pływacy Klubu Sportowego Krotosz w połowie miesiąca z sukcesami startowali w zawodach w Opolu i Ostrowie Wlkp.
19:55, 17.12.2019
W połowie grudnia Ludowy Zespół Sportowy Błyskawica zorganizował ?Gwiazdkowy turniej tenisa stołowego?. Wzięło w nim udział 32 zawodników z 12 miejscowości.
13:26, 07.12.2019
Zawodnicy klubu Frontline Academy z Sulmierzyc wypadli bardzo dobrze na ogólnopolskich zawodach w brazylijskim jiu jitsu.
13:52, 02.12.2019
Druga połowa listopada była bardzo udana dla Agnieszki Zimmmermann. Krotoszyńska policjantka z wydziału ruchu drogowego zdobyła brąz mistrzostw kraju i została uhonorowana przez Polski Komitet Olimpijski.
19:41, 30.11.2019
39 uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z naszego powiatu rywalizowało w zawodach strzeleckich, zorganizowanych 20 listopada na strzelnicy Ligi Obrony Kraju w Krotoszynie.
15:25, 26.11.2019
W sumie trzy medale mistrzostw Polski młodzików wywalczyli zawodnicy reprezentujący kluby z powiatu krotoszyńskiego.
15:44, 21.11.2019
Do silnie obsadzonego turnieju rocznika 2011, który zainaugurował kolejną już 10. edycję turniejów piłkarskich Luboń Cup zgłosiło się 7 drużyn.
13:24, 19.11.2019
33 zawodników z 12 miejscowości pow. krotoszyńskiego przystąpiło do rywalizacji w bożacińskim turnieju tenisa stołowego.
15:05, 05.11.2019
2 listopada zawodnicy UKS Shodan Zduny wzięli udział w International Karate Grand Prix Ostrawa Open. Przywieźli z Czech 11 medali.

18:54, 03.11.2019
W ostatnich tygodniach koźminianka zdobyła srebrny medal w Światowych Igrzyskach Sportów Plażowych ANOC World Beach Games odbywających się w Doha w Katarze.
23:38, 01.11.2019
Młodzi pływacy KS Krotosz nie mieli ostatnio zbyt wiele czasu na relaks. W ciągu dwóch dni startowali bowiem w trzech imprezach pływackich.
14:40, 23.10.2019
Udanie reprezentowała Krotoszyn i Klub Sportowy Krotosz w Jeleniej Górze Julia Bielawna. Startując w pięciu konkurencjach dwukrotnie zdobyła srebrny medal.
1
11:27, 23.10.2019
Zapaśnik Robert Baran, wychowanek LKS-u Ceramik Krotoszyn, zdobył brązowy medal VII Światowych Wojskowych Igrzysk Sportowych w Chinach.
12:31, 22.10.2019
Szymon Staśkowiak taniec towarzyski trenuje od 6. roku życia. Aktualnie łączy naukę w technikum z pięciogodzinnymi ćwiczeniami we Wrocławiu. Chłopak planuje w dalszym ciągu rozwijać się.