Zamknij
REKLAMA

ROZDRAŻEW. Kondukty chodzą ulicą

14:56, 21.10.2019 | Z.L
Skomentuj
REKLAMA

Podczas sesji rady w Rozdrażewie poruszono temat zniszczonego chodnika przy cmentarzu. 

- Chciałbym poprosić radnego powiatowego o interpelację w czasie spotkania rady powiatu w sprawie  przebudowania chodnika od kościoła do cmentarza tak, żeby mógł po nim godnie przejść kondukt pogrzebowy – powiedział radny Andrzej Ptak, zwracając się do Henryka Jankowskiego.
Jak dodał, uczestnicy pochówków zmuszeni są chodzić jezdnią. – Czy musi dojść do nieszczęścia, aby ktoś się za to zabrał? – zapytał.
- Ten chodnik się rozjeżdża. Każdy, kto tamtędy przechodzi, widzi, że się zapada. Interpelowałem już w tej sprawie - odpowiedział na sesji radny Henryk Jankowski. 
Jankowski otrzymał odpowiedź, że chodnik zostanie odnowiony do połowy listopada. - Wątpię, czy praca zostanie wykonana w terminie – powiedział nam rajca. 

(Z.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

mieszkaniec mieszkaniec

0 0

Jak zwykle "Rejon Dróg" nic nie wie lub udaje.
Tak jak z remontem skrzyżowania na powiatówce do Pleszewa - zamknęli skrzyżowanie bez jakichkolwiek informacji, a Pan z biura nic nie wie i nic z tym nie robi. Rusz Pan t... 10:23, 25.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mieszkaniec mieszkaniec

0 0

?Jak zwykle "Rejon Dróg" nic nie wie lub udaje.
Tak jak z remontem skrzyżowania na powiatówce do Pleszewa - zamknęli skrzyżowanie bez jakichkolwiek informacji, a Pan z biura nic nie wie i nic z tym nie robi. Rusz Pan t... 10:24, 25.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA