Zamknij
REKLAMA

Msza święta przy grobach najbliższych na krotoszyńskim cmentarzu

18:37, 01.11.2019 | red.
Skomentuj
REKLAMA

1 listopada krotoszynianie - jak każdego roku - spotkali się przy grobach najbliższych. Zapalali znicze, modlili się i spotykali tych, którzy przyjechali z odległych miast. 

Kulminacyjnym punktem Dnia Wszystkich Świętych, który poprzedza Zaduszki, była msza św. odprawiona pod gołym niebem na cmentarzu parafialnym. Wzięły w niej udział rzesze wiernych.

POZOSTAŁE  ZDJĘCIA

 

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

MarianMarian

1 1

Może to zabrzmieć banalnie lub podejrzanie. Wchodząc na cmentarz można zauważyć, że jest obowiązkiem zrobić coś co by mogło zaszkodzić innej osobie i jest to wynikłe z układu politycznego. 07:12, 02.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MarianMarian

0 0

Nadmieniałem już w innych komentarza na temat wizytacji Światków Jehowy w dniu 1 listopada przed godz.11.00 na ul. Rolniczej w Krotoszynie. Pisząc dalej to zaczyna głowa boleć a to znaczy, ze przychodzą po to a żeby udręczać co wiąże się to ze stosowaniem metody prania mózgu. Świat Jehowy bo tak by to należało uważać bo stosowana ich taktyka wprowadza w świecie społeczny zamęt, który podrażnia również i politycznie.
Władze Krotoszyna powinny by się bliżej przyjrzeć temu odłamowi bo jeżeli tak będzie dalej to zajdzie ale i już zaszła potrzeba zastosowania gniewu wobec niechcianych wizyt łotrów. 10:02, 05.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA