Zamknij
REKLAMA

Czy paszporty będą wydawane w Krotoszynie?

18:38, 30.11.2019 | S.P
Skomentuj
REKLAMA

Starostwo zwróci się do wojewody o możliwość utworzenia biura paszportowego w Krotoszynie.

Dlaczego w naszym powiecie nie ma wydziału paszportowego, wobec czego po paszport trzeba jeździć do Ostrowa czy Kalisza - zapytał mieszkaniec starostę krotoszyńskiego na stronie internetowej powiatu. W odpowiedzi czytamy, że w przeszłości starostwa były tylko pośrednikami, a o tym, gdzie dane biuro działa, decyduje administracja rządowa.

Mając jednak liczne zapytania w tej sprawie od mieszkańców – skieruję w najbliższym czasie do Wojewody Wielkopolskiego zapytanie o możliwość utworzenia biura w Krotoszynie – napisał starosta Stanisław Szczotka.

Jak dodał, coraz więcej osób spędza urlopy poza granicami Unii Europejskiej, należy też się liczyć z częstszymi wyjazdami do USA z powodu zniesienia wiz oraz skutkami Brexitu. Jeśli uda się coś wywalczyć – z pewnością szeroko to nagłośnimy – uzupełnił włodarz powiatu.

Zapytaj starostę – to nowa zakładka na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krotoszynie. Rubryka działa podobnie jak ta, która od lat funkcjonuje na stronie Krotoszyna pod nazwą Zapytaj burmistrza.
 

 

(S.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA