Zamknij
REKLAMA

Trwa konkurs NASZE MALUSZKI. Co miesiąc do wygrania dla rodziców 300 złotych

13:36, 16.02.2020 | red.
Skomentuj
REKLAMA

Do końca roku trwa - w odcinkach miesięcznych - konkurs "Rzeczy Krotoszyńskiej" i Powiatu Krotoszyńskiego pod nazwą "Nasze Maluszki". Zachęcamy do wzięcia w nim udziału rodziców i innych członków rodziny.  

Wystarczy kupić cotygodniowe wydanie "Rzeczy Krotoszyńskiej", wypełnić kupon i przekazać do redakcji (ul. Sienkiewicza 2A/1, 63-700 Krotoszyn). Podajemy w nim imię i nazwisko naszego maluszka oraz wpisujemy hasło, które jest odpowiedzią na pytanie: DLACZEGO WARTO RODZIĆ W KROTOSZYNIE? Na jedno dziecko można wysłać niezliczoną ilość haseł, które muszą się jednak nieco od siebie różnić.

Konkurs odbywa się w turach miesięcznych.

Za najciekawsze hasło rodzice otrzymują nagrodę 300 zł. Dla autorów hasła, którymi mogą być także inni członkowie rodziny lub znajomi czy sąsiedzi, przewidziano zestaw promocyjny Powiatu Krotoszyńskiego.

Na maluszki urodzone w styczniu kupony można oddawać do 25 lutego. Zdjęcia dzieci urodzonych w danym miesiącu oraz kupon publikujemy co tydzień w papierowym wydaniu "Rzeczy Krotoszyńskiej"

W pierwszej edycji konkursu (listopad-grudzień 2019) nagrodę pieniężną starosty krotoszyńskiego otrzymali rodzice małej Kamili Stasik, urodzonej 24 listopada w Szpitalu Powiatowym w Krotoszynie. Na zdjęciu ojciec Kamilki po otrzymaniu dyplomu i gotówki.

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA