Zamknij

Remont skrzyżowania koło policji – będą utrudnienia

. 11:29, 03.11.2025 Aktualizacja: 11:30, 03.11.2025
1 ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE

Powiatowy Zarząd Dróg informuje, że od wtorku 4 listopada rozpocznie się remont skrzyżowania ul. Zdunowskiej z ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. w Krotoszynie (obok Komendy Powiatowej Policji). 

Stan jezdni wymaga natychmiastowej interwencji – liczne ubytki w jezdni stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa i komfortu jazdy. 
Kierowców powinni zachować szczególną ostrożność w rejonie robót drogowych i zwracać uwagę na tymczasowe oznakowanie.

- Remont może potrwać do 3 dni. Będą utrudnienia, planowany jest ruch wahadłowy - podał nam Bartłomiej Dwojak, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg. 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

Julek jąkała Julek jąkała

0 0

Cała zdunowska od piastowskiej do mędowni jest do kapitalnego remontu.

14:43, 03.11.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu rzeczkrotoszynska.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas sekretariat@rzeczkrotoszynska.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%