Zamknij
REKLAMA

Pamiętaj o nowych godzinach otwarcia poczty. W piątek od godz. 14.00

08:00, 24.03.2020 | Z.L
REKLAMA
Skomentuj

Ze względu na coraz większą liczbę zachorowań na koronawirusa placówki na terenie naszego powiatu wprowadziły kilka zmian.

Przede wszystkim w środku budynku przebywać mogą wyłącznie osoby akurat obsługiwane przez pracownika. Czekający w kolejce pozostają na zewnątrz. Ich obowiązkiem będzie poza tym zachowanie właściwej odległości między sobą (co najmniej 1,5 m). Podobny odstęp musi pozostać między pracownikiem a klientem podczas obsługi.

Jak informują pracownicy Urzędu Pocztowego nr 1 w Krotoszynie, zmianom uległy też godziny otwarcia placówek. Wszystkie punkty pocztowe na terenie Krotoszyna (ul. Piastowska, Dworcowa, Spokojna, al. Powstańców Wlkp.) czynne będą od poniedziałku do czwartku w godz. 8.00-14.00. W piątki natomiast godziny otwarcia to 14.00-20.00. W sobotę będą nieczynne.

Takie same godziny obsługi wprowadzono we wszystkich placówkach w obrębie powiatu, czyli na poczcie w Koźminie (ul. Klasztorna), Kobylinie (ul. Krotoszyńska), Zdunach (ul. Pocztowa), Sulmierzycach (ul. Rynkowa) i Rozdrażewie (ul. Dworcowa).

(Z.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© rzeczkrotoszynska.pl | Prawa zastrzeżone