Zamknij
REKLAMA

32-letni mężczyzna chciał popełnić samobójstwo. Po negocjacjach wpuścił policjantów do mieszkania

14:17, 20.05.2020 | S.P
Skomentuj
REKLAMA

20 maja w kamienicy na ul. Kobylińskiej w Krotoszynie interweniowały służby medyczne. Mężczyzna groził, że targnie się na swoje życie.

Na miejsce przyjechała policja. Funkcjonariusze nie mogli się dostać do mieszkania 32-latka. Wezwali więc straż pożarną.

- Zadysponowano nas, abyśmy pomogli w dotarciu do mieszkania - mówi st. kpt. Tomasz Patryas, oficer prasowy komendy powiatowej PSP.

Stróże prawa w międzyczasie zdołali przekonać desperata, aby otworzył im drzwi.

- Weszli do lokum, w którym mieszkał sam - informuje asp. szt. Piotr Szczepaniak, rzecznik komendy policji w Krotoszynie.

Na miejscu była już karetka pogotowia. I choć mężczyzna nie miał żadnych obrażeń ciała, ratownicy medyczni zabrali go do szpitala.

(S.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

ZbulwersowanaZbulwersowana

12 0

Smiech na sali kareta go wziela..w ostatnim czasie potrzebowaliśmy karetki yo powiedziano nam ze karetka tylko do wypadkow jezdzi.. 15:13, 20.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Claudia KleinClaudia Klein

0 0

Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.

Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | [email protected] | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób tak trudno jest uzyskać pożyczkę w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów.

Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz.

Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | [email protected] | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach! 01:10, 23.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz