Zamknij
REKLAMA

Od lipca RTG dla pacjentów ambulatoryjnych w pracowni przy szpitalu

16:19, 02.07.2020 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Od początku miesiąca można wykonywać badania rentgenowskie w pracowni RTG działającej przy ul. Mickiewicza.

Jak informuje rzecznik Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Sławomir Pałasz, na razie na RTG mogą udać się wyłącznie pacjenci ambulatoryjni.

– Warunkiem jest również, aby posiadali pilne skierowania od lekarzy specjalistów oraz zalecenia, aby wyniki badania zapisywane były w wersji cyfrowej na płycie CD – przekazuje rzecznik.

Pacjenci mogą rejestrować się wyłącznie telefonicznie. Badania w pracowni RTG natomiast wykonywane będą o wyznaczonej wcześniej godzinie – między 15.00 a 18.00.

– Prosimy o przestrzeganie godzin rejestracji i zgłaszanie się na 5 minut przed wyznaczonym terminem przy wejściu do izby przyjęć – informuje rzecznik szpitala.

Podczas przyjścia na badania trzeba będzie przestrzegać zasad bezpieczeństwa i postępować zgodnie z zaleceniami jego personelu.

Pacjenci, którzy nie posiadają pilnych skierowań wystawionych przez lekarzy specjalistów, na badania RTG mogą udać się do pracowni przy ul. Bolewskiego. Muszą oni jednak posiadać zalecenie zapisania wyników w wersji cyfrowej na płycie.

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA