Zamknij
REKLAMA

Groźne wypadki. W Różopolu BMW zderzyło się z VW golfem, w Koźminie auto z motorowerem

12:17, 12.07.2020 | Sebastian Pośpiech
Skomentuj
REKLAMA

W piątek 10 lipca w godzinach wieczornych na terenie powiatu krotoszyńskiego odnotowano  dwa wypadki drogowe.

O godz. 17.35 w Różopolu k. Krotoszyna doszło do zderzenia samochodów marki BMW oraz Volkswagena Golfa. Chodź kierowcy samodzielnie opuścili uszkodzone pojazdy, jeden z nich wymagał pomocy medycznej i został przetransportowany karetką pogotowia do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Krotoszynie. Droga powiatowa na wyznaczonym odcinku została całkowicie zablokowana.

Kolejny wypadek drogowy wydarzył się o godz. 20.50 na ul. Poznańskiej w Koźminie Wielkopolskim. Samochód osobowy zderzył się z motorowerem.

- Kierowca jednośladu doznał obrażeń wymagających interwencji służb medycznych. Po badaniu w karetce pogotowia, pomimo zaleceń hospitalizacji poszkodowany zdecydował się pozostać na miejscu wypadku - mówi Mateusz Dymarski z KP PSP w Krotoszynie.

W zdarzeniach uczestniczyły dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie, a także jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z Koźmina Wielkopolskiego oraz Kobierna.

Zaangażowane w działania służby ratunkowe powiatu krotoszyńskiego w obu przypadkach doprowadziły do całkowitej likwidacji zagrożenia. Uszkodzone pojazdy zostały odpowiednio zabezpieczone a uczestnicy zdarzenia otrzymali pomoc adekwatną do sytuacji.

 

 

(Sebastian Pośpiech)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

JanJan

5 0

Farba było jeszcze szybciej jechac 13:15, 12.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA