Zamknij
REKLAMA

12-letnia dziewczynka na rowerze zderzyła się z motocyklem

15:52, 11.08.2020 | Sebastian Pośpiech
Skomentuj foto P. SZCZEPANIAK
REKLAMA

12-latka na rowerze zjechała z chodnika pod nadjeżdżający motocykl. Wypadek ten wydarzył się przy ul. Sienkiewicza w Krotoszynie w sobotę 8 sierpnia o godz. 18.45.

12-letnia dziewczynka jechała rowerem w grupie z koleżankami. – Zjechała nagle na jezdnię wprost pod jadący motocykl. Wskutek tego doszło do zderzenia – mówi Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie. Dziewczynkę natychmiast zawieziono do szpitala. Motocyklista, mieszkaniec Cieszkowa, był trzeźwy. – Wyjaśniamy okoliczności i przebieg tego zdarzenia – przekazuje P. Szczepaniak.

Dyżurny z komendy straży pożarnej zadysponował na miejsce zdarzenia dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie oraz miejscową jednostkę OSP.

Gdy strażacy pojawili się, ratownicy medyczni udzielali już pomocy nieletniej poszkodowanej. Dziecko zostało przetransportowane do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego przy ul. Mickiewicza. Tam przeprowadzono dalszą diagnostykę medyczną i pozostawione na obserwacji.

Ruchem na odcinku drogi krajowej pomiędzy bankiem Santander a skrzyżowaniem z ul. Piastowską i Sienkiewicza kierowali funkcjonariusze policji.

Strażacy zabezpieczyli teren działań i oczekiwali na zakończenie czynności prowadzonych przez policjantów.

– Celem całkowitej likwidacji zagrożenia na zamkniętym odcinku drogi krajowej, strażacy przemieścili uszkodzone jednoślady poza obręb jezdni oraz usunęli wycieki płynów eksploatacyjnych – wyjaśnia st. asp. Mateusz Dymarski z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

(Sebastian Pośpiech)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Tak to jestTak to jest

9 0


Asia Wika
To nie pierwszy raz jak dzieciaki bez myślne wjeżdżają rowerami na jezdnie często się zdarza ze na przejściu dla pieszych przejeżdżają rowerami na czerwonym tuż przed maska wlasnie w tym miejscu. Nie tylko tu bo wszędzie jak nie starsi to mlodzi w całym Krotoszynie. 16:15, 11.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NieróbNierób

3 2

Co na to komendant policji? Pewnie Polacy nic się nie stało. 17:11, 11.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

obywatelobywatel

0 1

Policja w Krotoszynie ściga tylko dzieciaki jeżdżące rowerem po chodniku. Lepiej by się zajęli świrami sprawdzającymi prędkość maksymalną swoich gruzów na ul.Zdunowskiej. 07:45, 13.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA