W minione wakacje harcerze starsi (14-16 lat) z krotoszyńskiego hufca aktywnie wypoczywali w stanicy Buczyna w Helenopolu. Spotkały się tam drużyny z Sulmierzyc, Krotoszyna i Zdun.
Hasło tegorocznego obozu Związku Harcerstwa Polskiego to “Leśne plemiona”.
Swoją pięciodniową przygodę harcerze rozpoczęli od biegu na orientację, podczas którego poznawali pobliski las, a w nim m.in. rezerwat i pomniki przyrody. Nie brakowało gier, były też śpiewy przy ognisku oraz całodzienna wędrówka po okolicy.
Mimo pandemii udało się zorganizować młodzieży bezpieczny wypoczynek.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu rzeczkrotoszynska.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas sekretariat@rzeczkrotoszynska.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz