Zamknij
REKLAMA

KUKLINÓW - KROMOLICE. Tragiczny wypadek. Kierowca volkswagena zginął na miejscu

08:44, 31.05.2021 | S.P
Skomentuj foto OSP KUKLINÓW
REKLAMA

W sobotę 29 maja na trasie Kuklinów - Kromolice doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Mężczyzna kierujący volkswagenem  poniósł śmierć na miejscu. Dwie osoby zostały ranne i trafiły do szpitala.

 

Tragedia wydarzyła się ok. godz. 19.45. Wstępnie ustalono, że kierowca volkswagena passata (mieszkaniec pow. obornickiego) nie zatrzymał się przed znakiem stop i wjeżdżając na skrzyżowanie dróg we wsi Nepomucenów doprowadził do wypadku z mercedesem, który uderzył w jego bok. Oba samochody wypadły z drogi. Mercedesem kierował mieszkaniec pow. kaliskiego.

Kierowca VW passata pod wpływem uderzenia wypadł z auta, które go przygniotło. Na skutek odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

- Samochodami podróżowało pięć osób. Pozostali uczestnicy wypadku samodzielnie opuścili rozbite auta przed przybyciem służb ratowniczych. Strażacy udzielali im pierwszej pomocy do czasu przybycia zespołu ratownictwa medycznego - mówi Tomasz Patryas, rzecznik Komendy Powiatowej PSP w Krotoszynie.

W rozbitych pojazdach strażacy odłączyli akumulatory oraz ustawili parawan, aby odizolować ofiarę śmiertelną przed dostępem osób postronnych.

Po przybyciu na miejsce karetki pogotowia osoby biorące udział w wypadku zostały przebadane przez ratowników medycznych. Dwie kobiety wymagały hospitalizacji, zatem przewieziono je do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Krotoszynie w celu dalszej diagnostyki. Na miejscu pozostały dwie osoby, które nie poniosły żadnych obrażeń.

Podczas wykonywania czynności dochodzeniowych przez policjantów pod nadzorem prokuratora, strażacy oświetlali teren działań.

Droga na czas prowadzonych działań była całkowicie zablokowana. Po zabraniu rozbitych pojazdów przez pomoc drogową strażacy usunęli z jezdni pozostałości po zdarzeniu i ruch na drodze został przywrócony.

(S.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


CaramelCaramel

0 1

HILLTOP to firma pożyczkowa numer jeden, która chce udzielić Ci wszystkich rodzajów pożyczek, bez względu na to, jak zła jest Twoja zdolność kredytowa. Martwisz się, gdzie możesz uzyskać dodatkową gotówkę, pospiesz się teraz i skontaktuj się z nami pod adresem [email protected], aby uzyskać niesamowitą ofertę pożyczki. 18:28, 02.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%