Zamknij
REKLAMA

Ponad milion złotych na szkolne pracownie

16:45, 20.06.2021 | Z.L
Skomentuj
REKLAMA

Ciągnik dla szkoły w koźmińskim zamku, wyposażenie laboratorium dla ceramy, a dla szkoły specjalnej urządzenia cukiernicze – w taki sposób powiat zainwestuje środki pozyskane z urzędu marszałkowskiego.

 

8 czerwca zawarto umowę o dofinansowaniu tego projektu. Podpisali ją starosta krotoszyński Stanisław Szczotka i marszałek województwa Marek Woźniak. Druga umowa z tego dnia dotyczyła dofinansowania budowy ścieżki pieszo-rowerowej Nowy Folwark-Brzoza, o czym informowaliśmy w zeszłym tygodniu.

Marszałek Woźniak podkreślił, że projekt mający na celu doposażenie pracowni i adaptację pomieszczeń w szkołach podlegających naszemu starostwu posłuży podniesieniu jakości kształcenia.

Wysokość dofinansowania to 1 mln zł 231 tys. zł, a całkowita wartość projektu wynosi ponad 1 mln 900 tys. Czas na realizację wyznaczono na koniec 2021 r.

Nowe wyposażenie otrzyma  6 szkolnych pracowni. Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Krotoszynie wyposaży zmodernizowaną pracownię analityczną. W ZSP nr 2 i 3 oraz w Zespole Szkół Specjalnych im. M. Grzegorzewskiej zmiany dotyczyć będą  kształcenia gastronomicznego. Dla tych placówek powiat kupi urządzenia kuchenne. Dodatkowo w ZSP nr 3 pojawi się nowy sprzęt do obsługi kelnerskiej, w ZSS – przybory cukiernicze. W ZSP nr 2 zaadaptowane zostaną nowe pomieszczenia, a w dwóch pozostałych szkołach modernizację przejdą pracownie istniejące.

Wszystkie wspomniane wyżej pracownie będą zaopatrzone w nowe meble.

Jeśli zaś chodzi o ZSP w Koźminie, projekt zakłada modernizację pomieszczeń i doposażenie pracowni produkcji zwierzęcej. Kupiony zostanie m.in. nowy ciągnik rolniczy.

Z kolei do koźmińskiego Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego trafią urządzenia do obróbki drewna i inne pomoce dydaktyczne.  

(Z.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

SUSAN BENSONSUSAN BENSON

0 0

Witam Szanowni Państwo, Potrzebujesz pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym.

Potrzebujesz pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację projektu? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, polecam kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas e-mailem: ([email protected]) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp pod numerem: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź.

Jesteśmy kompleksową firmą świadczącą usługi finansowe i jesteśmy zobowiązani pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje aspiracje. Specjalizujemy się w dostarczaniu ustrukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób.

Oto kilka powodów, dla których powinieneś skontaktować się z nami w sprawie pożyczki;
* Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie.
* Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć.
* Szybkie finansowanie bezpośrednie - Otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia.
* Elastyczne oprocentowanie - Przystępne oprocentowanie 3%.
* Wysokie wskaźniki akceptacji - masz 99,9% szans na otrzymanie pożyczki
* Elastyczna spłata - Musisz wybrać datę spłaty, tygodniowy, miesięczny lub roczny na okres od 1 do 30 lat.
* Prosta aplikacja online.
* Spersonalizowane wskazówki i wiedza specjalistyczna.
* Brak ukrytych opłat

Nie trać okazji z powodu braku środków finansowych. Skontaktuj się teraz z moją firmą, możemy pomóc Ci pożyczyć, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie wniosku o pożyczkę za pośrednictwem
E-mail: [email protected]
WhatsApp/Telegram: +447903159998

Pośrednicy/konsultanci/brokerzy mogą sprowadzać swoich klientów i są w 100% chronieni. Z pełnym zaufaniem będziemy pracować razem z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron 03:30, 23.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%