Zamknij
REKLAMA

Rodzaje wózków widłowych w ofercie WDX

12:49, 17.07.2021 | red.
Skomentuj
REKLAMA

WDX S.A. to lider na rynku wyposażenia magazynowego w Polsce ? firma oferuje zróżnicowane rodzaje wózków widłowych to niemal wszystkich zastosowań. W 2020 roku, w Zgierzu pod Łodzią, zostało otwarte Europejskie Centrum Serwisowe WDX, gdzie odnawiane są używane maszyny ? w ten sposób każdy rodzaj wózka widłowego z portfolio WDX można nabyć za ułamek wartości nowego urządzenia. Warto nadmienić, że wszystkie te maszyny posiadają historię serwisową i są odtworzone do stanu gwarantującego zdolność operacyjną, wliczając w to nową powłokę lakierniczą. (MATERIAŁY PARTNERA)

Paleciak ręczny Crown

Paleciak ręczny to rodzaj wózka widłowego, który jest wykorzystywany podczas transportu, załadunku i rozładunku samochodów ciężarowych oraz podczas wielu zadań międzyoperacyjnych.

W tej kategorii dystrybutor wózków widłowych posiada modele STH marki Crown. W standardowych wersjach wszystkich rodzajów Crown STH zastosowano wiele rozwiązań, które przyczynią się do zwiększenia wydajności pracy operatorów. Dłuższą żywotność modele te zawdzięczają wytrzymałości i solidności ramy oraz mechanizmu podnoszącego, a także wysokiej jakości elementom kutym i spawanym. Konieczność konserwacji została ograniczona do minimum.

Paleciaki elektryczne Crown

Paleciaki elektryczne to rodzaj wózka widłowego, który znajduje zastosowane w transporcie ładunków na średnich i znacznych dystansach, wszędzie tam, gdzie liczą się maksymalne parametry wydajności obiektu logistycznego. Popularne rodzaje paleciaków w ofercie WDX:

Crown WP 3000, który został przygotowany z zamysłem dostarczenia operatowi zarówno najwyższych parametrów jezdnych, jak i elastyczności. Niezależnie od tego, czy wózek paletowy WP 3000 pracuje na rampie załadunkowej, w firmie dostawczej, przy uzupełnianiu zapasów czy w przemyśle ciężkim, jest on wystarczająco wytrzymały i trwały, by zminimalizować całkowity koszt posiadania.

Crown WT 3000 to rodzaj elektrycznego paleciak, który jest wyposażony w platformę. Platforma służy jako podest transportowy dla operatora i jest dostępna w 4 opcjach. Maszyna została zaprojektowana do szybkiego transportu ładunków, które ważą nawet 2 500 kilogramów, dlatego też wyposażono ją w liczne systemy wspierające bezpieczeństwo w hali magazynowej – wspomaganie sterowania, opatentowane zawieszenie czy system hamowania. To rodzaj wózka, który można skierować do najcięższych prac

Wózek widłowy przegubowy Combilift

Maszyna przegubowa to rodzaj wózka widłowego, który posiada obrotowy mechanizm wspierający realizację codziennych zadań operacyjnych – dzięki czemu można ją zaliczyć w poczet urządzeń VNA.

Seria Aisle Master Combilift to rodzaj wózka widłowego przegubowego, dzięki któremu możliwe jest osiągnięcie nawet 50% dodatkowej dodatkowej przestrzeni magazynowej. Combilift AM zastępuje urządzenie wysokiego składowania oraz wózek z przeciwwagą, pracując w przestrzeni operacyjnej o szerokości zaledwie 1 600 mm i unosząc ciężki towar na wysokość do 15 000 mm - optymalizując każdy centymetr przestrzeni magazynowej. Umożliwia łatwy załadunek i rozładunek na nieprzygotowanym terenie - wprost z przyczepy na regał, zwiększając wydajność poprzez redukcję czasochłonnego procesu obsługi dwoma rodzajami wózków.

Wózki wysokiego składowania Crown

Maszyny wysokiego składowania to rodzaj wózków widłowych przeznaczonych do obsługi ładunków przechowywanych na konstrukcjach regałowych – wysokość takiej konstrukcji może przekraczaj 13 000 mm.

Na szczególną uwagę w tej kategorii zasługuje model Crown ESR – dostępny w dwóch wariantach: ESR1000 oraz ESR5200. Crown ESR1000 to nowatorska konstrukcja wyposażona w opcjonalny szyper szybki maszt oraz system operacyjny wpisujący się w trend Internetu Rzeczy. CrownESR5200 jest wybierany przez przedsiębiorstwa szukające najwyższej klasy maszyn do obsługi ciężkich ładunków na dużej wysokości – budowa masztu sprawia, że wyróżnia się doskonałymi parametrami użytkowymi.

Jaki rodzaj wózka widłowego wybrać? Podsumowanie

Wózki widłowe dzielą się na różne rodzaje – nie tylko pod względem zastosowania, ale też pod względem napędu czy wysokości podnoszenia. Pierwszym czynnikiem, który zazwyczaj bierze się pod uwagę stykając odpowiedniego rodzaju urządzenia jest właśnie napęd – może być elektryczny lub spalinowy. Wózki spalinowe są zazwyczaj wykorzystywane na zewnątrz obiektu, a elektryczne stanowią podstawę procesów logistycznych w wielu halach magazynowych. Szukając optymalnego rozwiązania warto skorzystać z bezpłatnego wsparcia technicznego firmy WDX, która oferuje najwyższej jakości wózki widłowe: https://wdx.pl/oferta/wozki-widlowe/.

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%