Zamknij
REKLAMA

Na tę imprezę seniorzy czekali półtora roku

14:30, 08.09.2021 | Z.L
Skomentuj
REKLAMA

Dziś w restauracji Ratuszowa odbyły się obchody Dnia Seniora organizowane przez Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

 

Udział wzięli w nim członkowie oddziału rejonowego z Krotoszyna. 

Spotkanie otwarła przewodnicząca koła Irena Marszałek. Powitała przybyłych seniorów i gości. Życzyła wszystkim dobrej zabawy.

Następnie głos zabrali zaproszeni goście, czyli starosta Stanisław Szczotka i radna sejmiku województwa wielkopolskiego Joanna Król-Trąbka. Włodarz powiatu życzył seniorom zdrowia i pomyślności. Podkreślił, że ma nadzieję, iż sytuacja z półtoraroczną przerwą w spotkaniach PZERiI już więcej się nie powtórzy. Z rąk J. Król-Trąbki seniorzy dostali czekolady.

W dalszej kolejności przyszedł czas na poczęstunek i występy w wykonaniu trojaczków z rodziny Biernat, którzy zagrali i zaśpiewali biesiadne piosenki.

Głos zabrała także Renata Drygas zajmująca się oświatą zdrowotną w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krotoszynie. Opowiadała o kleszczach i zagrożeniach, jakie za sobą niosą, a także o znaczącej roli szczepień w walce z koronawirusem.

Na spotkaniu można było obejrzeć wystawę rękodzieła.

W przyszłym tygodniu szykuje się kolejna impreza seniorów z PZERiI. 15 września w restauracji Cristal odbędzie się spotkanie, w którym udział wezmą członkowie okolicznych oddziałów rejonowych.

(Z.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

nemonemo

3 0

jak widać zamiast zajmować się sytuacją dramatyczną szpitala pan starosta bawi się i biesiaduje 18:59, 08.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SetSet

3 0

Szczotka do wymiany!!! 19:35, 08.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%