Zamknij
REKLAMA

Nauczyciele i dyrektorzy z naszego powiatu wyróżnieni

12:10, 24.10.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

13 października w starostwie powiatowym odbyło się spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Starosta wręczył nagrody wyróżnionym pedagogom.

 

Uhonorowani zostali nauczyciele i dyrektorzy szkół prowadzonych przez powiat. Starosta Stanisław Szczotka razem ze swoim zastępcą Pawłem Radojewskim podziękował  wyróżnionym za trud wkładany w wychowywanie i wyposażane w wiedzę młodego pokolenia. Obaj życzyli pedagogom satysfakcji z wykonywanego zawodu i pomyślności w dalszych działaniach. Następnie wręczyli im zasłużone nagrody.

W tym roku spotkanie odbyło się w skromnym gronie. Z powodu pandemii władze powiatu zrezygnowały z organizowania go w auli krotoszyńskiego liceum oraz z zapraszania wszystkich szefów szkół niepublicznych - emerytowanych i obecnych.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

menmen

9 0

i jak tu mówić do niby inteligencji, q...a, pomieszczenie zamkniete , brak masek, starosta daje przykład, dyrektorzy nauczycielom, a szkoły zdalne i dzieci w kwarantannie, brak słów, oni uczą nasze dzieci,tylko czego? spawdzianów i kartkówek 10 w tygodniu, paranoja 12:34, 24.10.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

XX

4 0

Szukasz konsekwencji i słowności u tego człowieka? 14:40, 24.10.2021


DociekliwyDociekliwy

3 0

Może redaktorek tak z obowiązku napisałby nazwiska nauczycieli którzy zostali wyróżnieni? 05:31, 25.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Marian J.Marian J.

0 1

A jak ma się w Polskiej polityce. Wychodzi, że nie wesoło po obradach PE. Polskie państwo znalazło się w takim położeniu jak Niemcy przed 1939 roku. Polski rząd po obradach PE to nawet ( co można było przeczytać w Internecie ) grozi wybuchem trzeciej wojny światowe. A jak nawet w pewnym programie wynikło, że można przypuszczać, że w Polsce jest nawet broń atomowa czy jądrowa. Intrygi polityczne i działanie na przekorę mogą okazać się niebezpieczne a wydarzenia na granicy polsko - białoruskiej są tego przykładem.
Jak można temu przeciwdziałać to trudny problem, który zakorzenił się w sprawach nienawiści do krajów wschodnich. Wyjście z tej obsesji jest możliwe jak np. zaniechać zbrojenia się ponad miarę i próbować nawiązać stosunki przyjaźni ze wschodem jak Rosja a obecnie Białoruś. Trzecia wojna światowa wchodzi w grę ale dla Polski może okazać się niekorzystna bo może dojść do zmiany granic na wschodzie a i nawet na zachodzie. Lepszy dialog i wzajemna zgoda a polityczne fochy a szczególnie te ze wschodem odłożyć w nieskończoność.
Tak to wynika z politycznego punku widzenia.
11:27, 26.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%