Zamknij
REKLAMA

Przepustka do ratowania. Szkolenie strażaków z OSP

16:59, 11.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

6 listopada zakończyło się szkolenie druhów z ochotniczych straży pożarnej w naszym  powiecie. Jak poszedł egzamin?

 

Rozpoczęte we wrześniu szkolenie podzielono na część teoretyczną oraz praktyczną. – Celem  było przekazanie druhom wiedzy i umiejętności ratowniczo-gaśniczych ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo i postrzeganie zasad BHP – informuje nas st. asp. Mateusz Dymarski, zastępca rzecznika prasowego krotoszyńskich strażaków.

Zajęcia prowadzono w siedzibie powiatowej komendy Państwowej Straży Pożarnej. 

Jednym z punktów szkolenia była próba w komorze gazowej, czekająca druhów zaopatrzonych w sprzęt do ochrony układu oddechowego i ochronną odzież. Miała ich przygotować do prowadzenia działań ratowniczo-gaśniczych w trudnych warunkach.

W pierwszą sobotę listopada odbył się egzamin, który przesądził o rezultacie szkolenia. Pozytywne wyniki otrzymało 30 strażaków ochotników biorących w nim udział.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

bobbob

4 0

Boże bron mnie przed wypadkiem i OSP to kompletne nieporozumienie z ta pierwszą pomocą , na siłe z auta wyciągaja uszkodzili mi rękę i złamali noge straty w aucie 2.800 zł a ja do dzisiaj a mija 6 lat nie moge osiągnąc pełnosprawnosci 21:28, 11.11.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Marian j.Marian j.

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


Gwarancja współdziałGwarancja współdział

3 1

Za dużo zielonych we władzach 09:46, 12.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Marian j. Marian j.

1 1

Do. Bob gdybyś nie jechał pijany nie było by wypadku co ty myślisz że strażacy będą się delikatnie obchodzić jak z lalka bo Ty musiałeś opuścić pojazd ty wtedy nie decydujesztylko dowódca a Twoje *%#)!& o tym że broń boże od osp uwier, są lepiej wyszkoleni niż Ty za kierownicą jadąc i powodując wypadek a to że nie dostałeś odszkodowania to widocznie są powody bo osobom uposledzony takim jak y to nikt nie daje nic na słowo w dupie mam twoje auto złom odszkodowanie dostałeś czego ty chcesz więcej poprzedni komentarz usneliscie pismaków hieny dziennikarskie naruszacie to wy regulamin bycia jeszcze na internecie szmatławiec jeden. Prawda w oczy kole zadzierasz z osp osp ci nie pomogło ty jesteś chory i uposledzony 08:01, 14.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%