Zamknij
REKLAMA

Wypadek w centrum Krotoszyna. Sprawca nie udzielił pierwszeństwa 

15:43, 19.04.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Do zdarzenia na skrzyżowaniu Mickiewicza i Benickiej 16 kwietnia chwilę po godz. 16.00.  

– 26-letni krotoszynianin kierujący audi nie udzielił pierwszeństwa przejazdu, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej – informuje asp. sztab. Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

Kierowca doprowadził tym samym do zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem marki Chrysler, którym poruszał się 32-latek z Krotoszyna. 

Gdy na miejsce przybyły służby, zastały tam 2 rozbite auta, które częściowo blokowały drogę. Poruszały się nimi łącznie 3 osoby.

– Do czasu przybycia karetki udzieliliśmy dwóm osobom pierwszej pomocy – mówi st. asp. Mateusz Dymarski, zastępca rzecznika prasowego krotoszyńskich strażaków.

Ich działania polegały również na usunięciu z jezdni elementów mogących stwarzać zagrożenie i zabezpieczaniu uszkodzonych pojazdów. 

Po badaniach uczestnicy zdarzenia okazali się trzeźwi. Od sprawcy, na polecenie prokuratora, pobrano krew, aby ostatecznie stwierdzić, czy znajdował się w niej alkohol lub środki odurzające. Pasażer poruszający się audi trafił do szpitala w Kaliszu. 

Oba pojazdy zabezpieczono na parkingu w Jarocinie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi krotoszyńska komenda policji .  

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

ygrekygrek

1 0

Przebudowy skrzyżowania wraz z przejściem dla pieszych, nie doczekamy się. (znowu zapowiada się łatanie jezdni!) 09:22, 20.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DawidDawid

0 3

Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890
15:06, 20.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%