Zamknij
REKLAMA

Dzieci z parafii pw. św. Marii Magdaleny w Krotoszynie przystąpiły do I Komunii

19:51, 22.05.2022 | buc
Skomentuj
REKLAMA

Niedzielne popołudnie 22 maja, było dla ponad 50 dzieci z parafii pw. św. Marii Magdaleny w Krotoszynie, wyjątkowym dniem w życiu młodego chrześcijanina.

Wówczas to podczas uroczystej mszy świętej po raz pierwszy przyjęły one do swego serca Pana Jezusa.

Najmłodszym błogosławieństwa i sakramentu pierwszej komunii świętej udzielił proboszcz parafii - ksiądz kanonik Andrzej Szymankiewicz. Natomiast dzieciom w tym wyjątkowym dla nich dniu towarzyszyli rodzice, rodzice chrzestni oraz bliscy i znajomi, którymi wypełniła się krotoszyńska świątynia.

(buc)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Marian J.CMarian J.C

0 1

Takie poniżające - ale kogo czy może mnie a może ciebie a być może samych siebie. 04:10, 23.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MirekMirek

1 0

Kolejny biznesmen będzie teraz od dzieci koperty zbierał. Zastanawia mnie dlaczego chamidla z tego portalu blokują takie komentarze przecież każdy wie że księża to tylko koperty i kasę liczą oni są już tylko do tego stworzeni nic więcej nie potrafią... Sami od siebie mów dadzą aby brać złodziejskie nasienia potrafią i ciągle im mało bo na bene do nowego auta nie starczy 10:54, 23.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Marian J.CMarian J.C

0 0

Dziwny ten Krotoszyn a tak wynika z ocen komentarzy. Złodziei a tak wynika z komentarza o pseudonimie Mirek się popiera.
Jest wątpliwie co do komentarza Mirka i wynika, że to owca, która ciągle beczy i potrzebuje pomocy. To może Mirku udaj się do proboszcza to ci może którą kopertę ofiaruje a żebyś mógł podleczyć swoją duszę a nawet rozum, który wzywa pomocy. 20:12, 24.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%