Zamknij
REKLAMA

Pożar busa na stadionie w Krotoszynie. Ucierpiała ściana budynku z szatniami

14:34, 04.08.2022 | lem
Skomentuj
REKLAMA

Ogień strawił niemal doszczętnie samochód dostawczy. Płomienie zniszczyły również część elewacji budynku z szatniami dla zawodników oraz fragment siatki ogradzającej od boiska bocznego.

 

4 sierpnia wczesnym popołudniem wybuchł pożar auta. W busie znajdowały się narzędzia. Z powodu wysokiej temperatury od źródła ognia zniszczona została elewacja budynku a w jego środku interweniujący strażacy stwierdzili zadymienie.

- Strażacy podali łącznie dwa prądy gaśnicze piany w natarciu na palący się pojazd wraz z wyposażeniem oraz prąd gaśniczy wody skierowany na elewację zewnętrzną obiektu. Podjęte działania doprowadziły do szybkiego stłumienia ognia i ograniczenia strat w mieniu stanowiącym część kompleksu sportowego. W dalszej części działań obiekt został oddymiony i przewietrzony a rozgrzana bryła pojazdu schłodzona wodą - powiedział st. asp. Mateusz Dymarski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

Budynek oraz spalone auto sprawdzono urządzeniami pomiarowymi, potwierdzając całkowitą likwidację zagrożenia. W działaniach uczestniczyły dwa zastępy gaśnicze z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie oraz funkcjonariusze policji realizujący czynności dochodzeniowe.

Na skutek zdarzenia nikt nie został ranny. Przyczyna powstania pożaru w pojeździe nie jest znana. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi policja.

[ALERT]1659616934011[/ALERT]

 

(lem)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

PiterPiter

1 0

Skad był ten ogrodnik? 11:19, 06.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%