Zamknij
REKLAMA

Źle się poczuł za kierownicą, zjechał do rowu i uderzył w drzewo (ZDJĘCIA)

11:41, 05.08.2022 | Sebastian Pośpiech
Skomentuj foto OSP Czmoń
REKLAMA

Kierowca z powiatu krotoszyńskiego został ranny w wypadku na drodze ze Śremu do Kórnika.

 

4 sierpnia po godz. 7.00 służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze wojewódzkiej nr 434 relacji Śrem-Kórnik. W Czmoniu (pow. poznański, gm. Kórnik) samochód osobowy marki BMW na tablicach rejestracyjnych z naszego powiatu wypadł z drogi i zatrzymał się w rowie po zderzeniu z drzewem.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobówką mężczyzna poruszał się w kierunku Śremu. W pewnym momencie miał źle się poczuć, w wyniku czego utracił panowanie nad pojazdem.

Pierwsi na miejsce dotarli strażacy z miejscowej jednostki OSP Czmoń, którzy przystąpili do działań ratowniczych. Rozwinęli sprzęt hydrauliczny, ustabilizowali poszkodowanego kierującego, który przez cały czas był przytomny. Po dotarciu na miejsce zastępów z JRG w Śremie ci strażacy zawodowi przystąpili do pomocy. Musieli wyciąć drzwi i słupek auta, aby wydostać na zewnątrz kierowcę. Poszkodowany został ewakuowany na desce ratowniczej i przekazany ratownikom medycznym z karetki pogotowia.

Nie bez powodu ten odcinek drogi wojewódzkiej 434 nazywany jest „trasą śmierci”. Doszło tam do kilku poważnych wypadków zakończonych zgonem. Nie ma praktycznie tygodnia bez wypadku lub kolizji.

[ALERT]1659692523760[/ALERT]

 

(Sebastian Pośpiech)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%