Zamknij
REKLAMA

Czołowe zderzenie dwóch aut. Trzy osoby trafiły do szpitala

12.55, 12.09.2022 lem
Skomentuj ZDJĘCIA POGLĄDOWE
REKLAMA

W niedzielę 11 września na ulicy Mahle w Krotoszynie doszło do zdarzenia drogowego. W wyniku czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych trzy osoby trafiły do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

-  25-letni mieszkaniec gminy Krotoszyn kierujący samochodem marki Seat Leon z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia czołowego z oplem vectrą, którym kierował 38-letni mieszkaniec Krotoszyna - podał asp.szt. Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji. 

Uczestnicy zdarzenia trzeźwi, zostali przewiezieni do szpitala w Krotoszynie.

- Z wstępnych ustaleń wynika, że kierowca i pasażer oplq doznali obrażeń ciała kwalifikujących się do leczenia poniżej siedmiu dni, natomiast sprawca zdarzenia pozostał w szpitalu celem wykonania dalszych badań (obrażenia w trakcie ustalania) - powiedział P. Szczepaniak. 

Sprawcy wypadku zatrzymano prawo jazdy. 
Służby ratunkowe zostały powiadomienie o zdarzeniu o godz. 14.13. Pojazdami podróżowały w sumie trzy osoby, które w momencie przybycia zastępów ratowniczych znajdowały się na zewnątrz.

Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy uczestnikom wypadku. Po przybyciu na miejsce zespołu ratownictwa medycznego personelowi medycznemu przekazano osoby poszkodowane. Z uwagi na poniesione obrażenia wszyscy uczestnicy zdarzenia decyzją ratownika medycznego zostali przetransportowani do szpitalnego oddziału ratunkowego. 

- W rozbitych pojazdach odłączono akumulatory oraz zabezpieczono wyciek płynów technicznych. Po zakończonych czynnościach realizowanych przez funkcjonariuszy policji rozbite samochody zostały przemieszczone na pobocze, a z jezdni zostały usunięte pozostałości po zdarzeniu, które mogły stwarzać zagrożenie dla innych użytkowników drogi - powiedział st. kpt. Tomasz Ptryas, rzecznik krotoszyńskiej straży pożarnej.

W działaniach trwających prawie dwie godziny udział brały dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie oraz jeden zastęp z jednostki OSP Krotoszyn.

(lem)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (5)

Marian J.CMarian J.C

1 7

W Krotoszynie czy poza trzeba strasznie uważać. Kierowcy wykazują braku świadomości a w tym splątanie. Kierowcy w takim stanie ich myślenie działania są niezborne, chaotyczne i nieadekwatne do sytuacji.
W Krotoszynie tak jest a jego przyczyny są różne a szczególny wpływ mają na takie objawy sprawy zdrowotne wywoływane przez czynniki życiowe.
@
Kiedyś znalazłem w Internecie, że jak się wybiera w drogę to najlepiej wozić w samochodzie odchody ( inaczej gówno ) od psa czy innego zwierzęcia a Policja nie zatrzyma do kontroli.
Kontrole policyjne strasznie niszczą psychikę kierowcy co przekłada się, że wypadków jest więcej. 14:13, 12.09.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Marian J.CMarian J.C

0 4

Czerwona ocena i wynika że jesteś społecznym i internetowym okruciencem. 15:25, 12.09.2022


OnOn

5 2

Za co zatrzymano prawo jazdy skoro byl trzeźwy? Ten kraweznik przy drodze ti skandal. Jest strasznie wąsko i niebezpiecznie na tym zakręcie 21:15, 12.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OnOn

0 3

Marian, wszyscy w wiosce i pracy wiedzą, że jesteś nawiedzony 21:16, 12.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kostka Kostka

2 0

Prawko zatrzymać nie 3 miesiące tylko pół roku zaraz nauczy się jechać przepisowo 12:05, 13.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%