Zamknij

Festyn parafialny w Lutogniewie. Mieszkanka Wróżew wyjechała samochodem

11:28, 10.07.2019 | S.P
REKLAMA
Skomentuj

W niedzielę, 23 czerwca w parafii Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Lutogniewie odbył się piąty już festyn integracyjny. Odbyły się koncerty i wielka loteria fantowa.

Tłumy mieszkańców gminy Krotoszyn do Lutogniewa przyciągnęła loteria fantowa, w której do wygrania było wiele nagród rzeczowych, a wśród nich ta najcenniejsza - samochód osobowy marki Dacia Sandero. Sprzedano wszystkie 10.000 losów. Auto trafiło do Ireny Grześkowiak z Wróżew, dla której szczęśliwy okazał się los nr 02738.
Podczas festynu na scenie wystąpił Duet Karo ze Śląśka, góralska kapela Pogwizdani, a gwiazdą  był zespół disco-polowy Andre. Zabawę taneczną do późnych godzin nocnych poprowadził DJ Tomek.
Na lutogniewskim boisku były stoiska gastronomiczne. Krotoszyńskie VIP-y przygotowały pyszne zupy dla mieszkańców, m.in. gulaszową, pomidorową i borowikową.
Podczas imprezy licytowano również gadżety. Pióro Prezydenta RP Andrzeja Dudy poszło za 1000 zł, z kolei pióro premiera Mateusza Morawieckiego znalazło nabywcę za 400 zł.

 

(S.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© rzeczkrotoszynska.pl | Prawa zastrzeżone