Zamknij
REKLAMA

Przekazali samochód-cysternę OSP Smolice

14:07, 12.08.2019 | Sebastian Pośpiech
Skomentuj
REKLAMA

W sobotę 10 sierpnia w Smolicach, tradycyjnie jak co roku, rolnicy świętowali zakończenie żniw na dożynkach wiejskich. Jednym z punktów święta plonów było przekazanie kluczyków do samochodu cysterny.

Auto decyzją komendanta głównego Państwowej Straży Pożarnej trafiło do jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Smolicach. 

W obecności samorządowców z terenu powiatu krotoszyńskiego i gminy Kobylin oraz mieszkańców senator RP Pan Łukasz Mikołajczyk oraz komendant powiatowy PSP w Krotoszynie st. bryg. Jacek Strużyński złożył na ręce wiceprezesa OSP Smolice Karola Cieślawskiego kluczyki do pojazdu.

Samochód ten znajdował się w długoletniej służbie w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie. Teraz będzie służył druhom ochotnikom z jednej z najprężniej działających jednostek w naszym powiecie.

Na zakończenie krótkiej uroczystości komendant powiatowy st. bryg. Jacek Strużyński w swoim wystąpieniu życzył druhom miejscowej jednostki bezawaryjnej eksploatacji nowego nabytku oraz bezpiecznych działań ratowniczo-gaśniczych.  

 

 

(Sebastian Pośpiech)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA