Zamknij
REKLAMA

Gotowanie z Okrasą. Festiwal kulinarny na krotoszyńskim Rynku FOTO

23:19, 08.09.2019 | S.P
Skomentuj
REKLAMA

 

W niedzielę 8 września na krotoszyńskim Rynku znowu królowały pyszne potrawy. Dla mieszkańców gotowały panie z kół gospodyń wiejski z całego powiatu oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Gościem specjalnym był mistrz kuchni Karol Okrasa.

Kulinarny festiwal Powiat od kuchni jak zwykle cieszył się dużym zainteresowaniem. Nic dziwnego można było bowiem zjeść przepyszne dania przygotowane przez kobiety z kół gospodyń wiejskich.

Na scenie nie zabrakło występów muzycznych i tanecznych. Pokazali się uczniowie krotoszyńskich szkół, a także m.in. zespół taneczny Baglas z Węgier, miejscowa kapela Lorem a gwiazdą muzyczną był kabaret OT.TO.

Po godz. 19.00 Karol Okrasa przyrządził na scenie pyszne dania, o których opowiadał jak zwykle rzeczowo i z humorem. Na koniec rozstrzygnięto konkurs kulinarny, wręczając najlepszym KGW nagrody.

(S.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

filipfilip

0 0

szkoda ze nie Makłowicz cóż ale to inna liga 14:57, 20.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MarianMarian

0 0

Co się stało z Marketem Biedronka przy ul. ostrowskiej w Krotoszynie. A jak można było się dowiedzieć, że drony nadleciały i ściany popękały i rozbiórka konieczna całego obiektu. 13:10, 21.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz