Zamknij

Sukcesy Agnieszki Zimmmermann - policjantki dźwigającej ciężary

13:52, 02.12.2019 S.P Aktualizacja: 13:54, 02.12.2019
Skomentuj

Druga połowa listopada była bardzo udana dla Agnieszki Zimmmermann. Krotoszyńska policjantka z wydziału ruchu drogowego zdobyła brąz mistrzostw kraju i została uhonorowana przez Polski Komitet Olimpijski.

Agnieszka Zimmermann 18 listopada zajęła trzecie miejsce na VI Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc, w kategorii open kobiet (13 zawodniczek), a więc bez podziału na kategorie wagowe. Wycisnęła 65 kg, ustanawiając tym samym swój nowy rekord życiowy.

Z kolei 22 listopada, z okazji 100-lecia państwowej policji oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego, uhonorowano 100 najlepszych sportowców służących w  policji. W tym gronie znalazła się Agnieszka Zimmermann. Sportowcy otrzymali okazjonalne trofea, wręczane przez komendanta głównego policji oraz prezesa PKOl.

Wśród gości byli olimpijczycy, m.in.kulomiot Tomasz Majewski (dwukrotny mistrz olimpijski) i Andrzej Supron (zapaśnik, srebrny medalista olimpijski). Nie zabrakło także bardzo popularnych w ostatnim czasie w sieci rapujących policjantów.