Zamknij
REKLAMA

Siatkarze z Krotoszyna wywalczyli podium w Oleśnicy

10:07, 04.03.2020 | Sebastian Pośpiech
Skomentuj
REKLAMA

Drużyna Team Krotoszyn zajęła 3. miejsce w turnieju charytatywnym siatkówki w Oleśnicy.

Krotoszynianie po dwóch wygranych z KPS Faraon Ziębice 2, Blue Volley Ostrzeszów  i jednej porażce z Spirit Wrocław zajęli 2. miejsce w grupie. Dzięki temu, że byli ekipą z najlepszym bilansem spośród innych zespołów z drugich miejsc awansowali do rundy finałowej.  Awans miało zapewnione 5 zespołów z 1 miejsc w swojej grupie oraz 1 najlepszy zespół z 2. miejsca w grupie.

W fazie finałowej trafili do grupy z zespołami Zenit oraz TST Kogeneracja. Pierwszy mecz przegrali po zaciętej walce 0:2 z TST, a w drugim meczu pokonali Zenit 2:1, co dało im szansę gry o 3. miejsce.

W meczu o 3. miejsce spotkali się z pierwszym zespołem KPS Faraona Zębice i mimo porażki w pierwszym secie, wygrali dwie kolejne partie i całe spotkanie 2:1. Ostatecznie zajęli bardzo dobre 3. miejsce na 20 zespołów.

Skład drużyny:
Jakub Nawrat, Dominik Kubeczak, Michał Klupś, Piotr Cichowlas, Dawid Sasin, Dawid Skrzypczak, Mateusz Szczepaniak, Mikołaj Bukowski, Adrian Szperzyński.

 

(Sebastian Pośpiech)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz