Zamknij
REKLAMA

SULMIERZYCE. 5 medali zapaśników Olimpijczyka

15:55, 09.03.2020 | S.P
Skomentuj
REKLAMA

Na Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym o Puchar Burmistrza Bielawy i Otwartych Mistrzostwach Dolnego Śląska Juniorek bardzo dobrze spisała się drużyna Olimpijczyka Sulmierzyce.
Na zawodach swe umiejętności zaprezentowało 170 zapaśników z 25 klubów w 8 województwach. Byli także zawodnicy z Czech. W roli gościa specjalnego wystąpił Władysław Stecyk, polski zapaśnik (styl wolny), srebrny medalista olimpijski z Moskwy.
Podopieczni trenera Rafała Patalasa zdobyli 5 medali. Na najwyższym stopniu podium wśród kadetów stanął Przemysław Wizner (60 kg), a w grupie młodzików – Szymon Gibasiewicz (57 kg). Z kolei brązowe medale zdobyli Mikołaj Szymański (młodzicy, 35 kg), Nikola Kromarek (młodziczki, 50 kg) i Dominika Grobelna (młodziczki, 62 kg).

 

(S.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz