Zamknij
REKLAMA

Kamil Dana i Kamil Nowacki wygrali turniej plażówki

13:37, 17.07.2020 | S.P
Skomentuj
REKLAMA

11 lipca rozegrano w Zdunach szóstą edycję Turnieju Siatkówki Plażowej. Do rywalizacji przystąpiło 10 zespołów podzielonych na dwie grupy.

Turniej zaczął się o 9.00 i trwał ponad 12 godzin. Mecze systemem „każdy z każdym” toczono do dwóch wygranych setów, do 15 pkt., tie-break również. W grupie A triumfowali Mateusz Szczepaniak i Maciej Brylewski oraz Kamil Dana i Kamil Nowacki, w grupie B - Adrian Urbaniak i Sebastian Urbaniak oraz Michał Dana i Łukasz Poczta.

Mecze półfinałowe zakończyły się triumfem Kamilów Dany i Nowackiego nad braćmi Urbaniakami, a para M. Dana i Ł. Poczta pokonała M. Szczepaniaka i M. Brylewskiego.

W meczu o trzecie miejsce lepsi okazali się Urbaniakowie. Cały turniej po raz trzeci z rzędu wygrali K. Dana i K. Nowacki, którzy pokonali M. Danę i Ł. Pocztę.

Po walce wręczono okazjonalne statuetki oraz nagrody rzeczowe i pieniężne. Choć pogoda nie rozpieszczała, frekwencji była - jak dotąd - najwyższa.

Za naszym pośrednictwem organizatorzy dziękują wszystkim sponsorom, bo bez nich zawody nie mogłyby się odbyć.

Kolejną edycję turnieju zaplanowano na koniec września.

Tymczasem 29 sierpnia na boiskach Krotoszyńskiego Towarzystwa Piłki Siatkowej przy ul. Ogrodowskiego w Krotoszynie odbędą się Mistrzostwa Ziemi Krotoszyńskiej w formule, według której jeden z zawodników w zespole musi mieć co najmniej 40 lat.

(S.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz