Zamknij
REKLAMA

Shodaniacy przywieźli kilkanaście medali z Berlina

14:33, 30.09.2020 | S.P
Skomentuj
REKLAMA

19 września karatecy UKS Shodan Zduny uczestniczyli w Berliner Kata Cup. Zdobyli 12 medali.

Wywalczyli 7 złotych, 4 srebrne i brązowy medal w kształcie Berlińskich Misiów (symbol Berlina).Turniej zgromadził karateków z Niemiec, Polski oraz Kanady.

- Skorzystaliśmy z zaproszenia przyjaciela z maty i zarazem przeciwnika trenera Shodana p. Piotra Lisewskiego – kiedyś polskiego karateki, dziś reprezentanta organizatora turnieju - Budo Akademie Berlin - mówi Jarosław Adamski, trener Shodana.  

Turniej rozgrywany tylko w kata, a to zawsze było i jest silną stroną Shodana. Pomimo półrocznej przerwy od startów Shodan dał radę. I choć była zacięta rywalizacja o medale to panowała fajna atmosfera pełna życzliwości. Obostrzenia związane z Covid trochę zmieniły normalność sportową, ale nie przeszkadzały w dobrych startach. 

W swoich kategoriach złote medale wywalczyli: drużyna dziewcząt w składzie - Ania Stanisławska, Marta Streubel z Nadią Duczmal, oraz Jakub Romański, Jakub Formanowski z Jarosławem Adamskim. 

Srebrny team to: Zofia Duczmal, Nadia Duczmal z Martą Streubel.

Indywidualnie złote niedźwiedzie wywalczyli:  Marta Streubel – dzieci, Zofia Duczmal- kadet, Jakub Formanowski - kadet, Katarzyna Trafankowska – senior, Jarosław Adamski – kat. masters.Srebrne: Ania Stanisławska, Nadia Duczmal -  kategorie dzieci i Jakub Romański – kadet.

Brązowy: Artur Augustyniak – dzieci.

Poza uczestnicwtem w czysto sportowej rywalizacji zdunowscy sportowcy zaliczyli jeszcze spacer po Berlinie, odwiedzając  Bramę Brandenburską czy Reichstag.

(S.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz