Zamknij

Asterka poskromiła Lwa  z Pogorzeli

20:01, 04.10.2020 wb Aktualizacja: 20:12, 04.10.2020
Skomentuj

W meczu 10. kolejki V ligi piłkarze Astry rozgromili w Sulmierzycach zamykającego ligową tabelę Lwa Pogorzela 7:1.

Po dwie bramki dla gospodarzy zdobyli Patryk Powalisz i Szymon Polowczyk a po jednej: Łukasz Budziak, Filip Brink i Artur Pauter. Honorowego gola dla pogorzelan, który wówczas był wyrównującym, strzelił Łukasz Hajduk.

Warto dodać, że od ósmej minuty po czerwonej kartce dla Jakuba Andrzejewskiego między słupkami zastąpił go zawodnik z pola – Tomasz Hajduk. Po takim samym okresie gry w drugiej połowy sędzia Dawid Goliński wyrzucił z boiska wspomnianego strzelca gola dla Lwa i kończył on spotkanie zaledwie w dziewiątkę.

Drugi przedstawiciel naszego powiatu czyli Piast po bramce Jakuba Smektały wygrał w Tuliszkowie 1:0.