Zamknij

Turniej siatkówki plażowej KTPS-u odbył się po raz szesnasty

14:15, 23.08.2021 | Sebastian Pośpiech
Skomentuj
REKLAMA

Mistrzostwa Ziemi Krotoszyńskiej w siatkówce plażowej wygrała para Mariusz Solecki (Nekla) i Tomasz Maliński (Kostrzyn).

Turniej z ograniczeniem wiekowym (jeden zawodnik musiał mieć co najmniej 40 lat) odbyły się w sobotę 22 sierpnia na boiskach przy ul. Ogrodowskiego w Krotoszynie. Organizatorem zmagań było Krotoszyńskie Towarzystwo Piłki Siatkowej.

Wystartowało kilkanaście par.

Po kilku godzinach rywalizacji do finału awansowali Krzysztof Gałecki i Grzegorz Gałecki z Gliwic oraz Mariusz Solecki (Nekla) i Tomasz Maliński (Kostrzyn). Po zaciętym meczu 2:1 (15:11, 14:16, 16:14) wygrali ci drudzy.

W meczu o trzecie miejsce zmierzyli się Michał Dana (Krotoszyn) i Mariusz Balaszczuk (Wrocław) z Krzysztofem Gałuszką i Januszem Gałuszka – obaj z Jarocina. Zwyciężył krotoszynian z kolegą ze stolicy Dolnego Śląska w setach 2:0 (15:4, 15:12).

Zwycięzcy otrzymali puchary i pamiątkowe medale. Uhonorowano też najlepszych zawodników. W kategorii do lat 40 nagrodę MVP turnieju dostał Michał Dana, a w grupie starszych zawodników – Krzysztof Gałecki.

Nagrody wręczali prezesi KTPS-u Krzysztof Kapała, Paweł Radojewski i Wojciech Wojciechowski,  a także jedne z trenerów kadry narodowej siatkarzy plażowych Mateusz Radojewski - krotoszynian z urodzenia.

(Sebastian Pośpiech)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%