Zamknij

Pływacy pobili życiowe rekordy!

10:16, 22.11.2021 monia Aktualizacja: 10:16, 22.11.2021
Skomentuj

7 medali przewieźli zawodnicy KS Krotosz z pływackich Zimowych Mistrzostw Okręgu Wielkopolskiego. Wysokim wynikiem poszczycił się również krotoszynianin Igor Hamrol reprezentujący ostrowski klub.

Rozgrywano je 12 i 13 listopada w poznańskim parku wodnym Termy Maltańskie. W zawodach uczestniczyło niemal 300 osób reprezentujących 26 klubów, m.in. z Bydgoszczy, Leszna, Ostrowa, Poznania czy Szczecina.

Wśród reprezentantów naszego klubu była Julia Bielawna, która zdobyła 3 medale i pobiła 4 rekordy życiowe, startując w kategorii 15 lat i starsi. Nicolas Jędrzejak (kat. 13-14 lat) z Krotosza zdobył 4 medale i pobił 1 rekord życiowy), zaś jego klubowa koleżanka Julianna Grenda (kat. 12 lat i młodsi) odnotowała 2 rekordy życiowe.

Jeśli chodzi o liczbę zdobytych medali, zawodnicy z Krotoszyna zajęli drużynowo 8. miejsce.

W  tych zawodach  uczestniczył także Igor Hamrol, 12-letni uczeń Szkoły Podstawowej Nr 4 w Krotoszynie i zawodnik UKS Maratończyk Ostrów Wlkp. Został on trzykrotnym mistrzem okręgu wielkopolskiego w swojej kategorii wiekowej. Zdobył nie tylko 3 złote medale, ale jeszcze ustanowił nowe rekordy życiowe.