Zamknij
REKLAMA

Zawodnicy Krotoszyńskiej Grupy Biegowej startowali w trzech miastach

09:45, 27.04.2022 | Sebastian Pośpiech
Skomentuj
REKLAMA

Biegacze zrzeszeni w KGB zaprezentowali się w  Gostyniu, Krakowie i Ostrzeszowie.

W sobotnie popołudnie w Gostyniu odbyła się 8. Nasza Dycha, w której wystartował Maciej Karolewski. Urozmaicona trasa poprowadzona ulicami miasta, ciekawy event sportowo-muzyczno-charytatywny i przyjemne warunki pogodowe na pewno były atutami tego wydarzenia.

W niedzielę 24 kwietnia o godz. 9.00 z krakowskiego Rynku wystartował 19. Cracovia Maraton. Aura była w kratkę - czasem słońce, czasem deszcz. Wśród ponad 3000 biegaczy i biegaczek na trasie wystartowali również biegacze z Krotoszyńskiej Grupy Biegowej.

Na dystansie maratońskim wystartowali: Rafał Bystrowski, Adrian Młynarz, Adam Pluta i Oskar Rakowski. Trójka z nich po raz pierwszy wystartowała w maratonie i kończąc go dołączyła do grona maratończyków. Rafałowi udało się poprawić swój czas na tym dystansie.

Również w niedzielę w Ostrzeszowie na 56. Cross Ostrzeszowski w dużo lepszych warunkach pogodowych, ale wymagających terenowych, wystartowali Karol Marcisz i Rafał. Organizatorzy zrezygnowali niestety w tym roku z dystansu półmaratonu i bieg główny odbył się na dystansie 5 km co z pewnością wpłynęło na niższą frekwencję zawodów.

(Sebastian Pośpiech)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%