Zamknij

Crossfitowy cykl zawodów LoginLAB zakończył się imprezą w Krotoszynie

09:47, 17.08.2022 mac Aktualizacja: 10:26, 17.08.2022
Skomentuj

Krotoszyn ponownie stał się areną zmagań crossfitowych. Cykl zawodów LOGinLAB Tour 2022 zwieńczyła wspaniała impreza.

Ruszyli już 4 czerwca w Poznaniu. Zawodnicy rywalizowali następnie we Wrocławiu i w Chałupach. W Krotoszynie 13 i 14 sierpnia odbyły się natomiast zawody wieńczące cykl.

Crossfitowcy pojawili się w Krotoszynie już po raz ósmy. Tegoroczna rywalizacja przebiegała w kategoriach man + man i man + woman, a także w dwóch kategoriach indywidualnych: amatorskiej scaled oraz kids.

Konkurencje wystartowały w sobotni ranek na basenie odkrytym przy ul. Ogrodowskiego. Później zawodniczki i zawodnicy podnosili ciężary, podciągali się na drążku, skakali it. już tradycyjnie na Rynku.Zawodników cały czas dopingowali kibice.

W kategorii mieszanej najlepszy okazał się duet Fire and Ice. Na drugiej pozycji uplasowała się ekipa Młodsi, a na najniższym stopniu podium stanęła para Crossfit Poznań.W rywalizacji pary męskiej wygrali Ultimate Fitness, przed Team CrossFit Wrocław, a na trzeciej pozycji rywalizację ukończyli CrossFit Junkies.W kategorii amatorskiej (scaled) zwyciężył Adam Sobczyk, drugi był Dawid Motylewski, a najniższy stopień podium wywalczył Jonasz Pospieszny.Wśród dzieci pierwsze miejsce zajął krotoszynianin Juliusz Płócienniczak, a za nim uplasowali się jego brat Miłosz Płócienniczak, tzrecie natomiast zajął Michał Leśko.