Zamknij

Trening z Łukaszem Kaczmarkiem - reprezentantem Polski w siatkówce

11:56, 09.08.2019 | Sebastian Pośpiech
REKLAMA
Skomentuj

W czwartek 8 sierpnia w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 8 w Krotoszynie odbył się trening z reprezentantem Polski w siatkówce Łukaszem Kaczmarkiem. Pochodzący z Krotoszyna zawodnik przybył na zaproszenie UKS Polon.


Najpierw atakującego reprezentacji Polski przedstawił Sławomir Chlebowski, prezes Polonu i nauczyciel wuefu w ósemce. Po krótkiej prezentacji multimedialnej Łukasz Kaczmarek zachęcił dzieci i młodzież do wytężonej pracy na treningach i podążaniu za swoimi marzeniami sportowymi.
Po krótkiej fotosesji poprowadził rozgrzewkę dla dziewcząt z Akademii Talentów i chłopców z UKS Polon.
To właśnie w Uczniowskim Klubie Sportowym Polon w Krotoszynie rozpoczął przygodę z siatkówką. Zaczynał od minisiatkówki, grając w dwójkach. Następnie kontynuował grę w siatkówkę plażową w parze z Sebastianem Kaczmarkiem , z którym zdobywał mistrzostwa Polski kadetów, juniorów i medale mistrzostw Europy i świata do lat 18 i 19.
Następnie trafił do II-ligowej zespołu siatkówki halowej Victoria Wałbrzych, z którym awansował do I ligi i w kolejnym sezonie wygrał te rozgrywki. W 2015 r. podpisał kontrakt z PlusLigowym Cuprum Lubin, w którym występował do 2018 r. i tam został przestawiony przez trenera z pozycji przyjmującego na atakującego. Stamtąd trafił do ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, z którą wywalczył w minionym sezonie złoty medal.
Jest od 2 lat reprezentantem Polski w siatkówce. W lipcu z kadrą wywalczył brązowy medal Ligi Narodów.

 

(Sebastian Pośpiech)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© rzeczkrotoszynska.pl | Prawa zastrzeżone