Zamknij

Izydorki wystąpiły w Olsztynie w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej (ZDJĘCIA)

15.37, 29.06.2022 bw Aktualizacja: 18.03, 29.06.2022
Skomentuj
REKLAMA

W pierwszą niedzielę wakacji Izydorki wybrały się w długą podróż do Olsztyna, by wziąć udział w Koncercie Finałowym Projektu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska pn. „Hip-Hip-Chórra”, a tym samym reprezentować region wielkopolski.

To niesamowite wydarzenie miało miejsce w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. F. Nowowiejskiego w Olsztynie. W programie koncertu można było usłyszeć niepowtarzalne opowieści Marka Markiewicza do muzyki Marcina Wawruka. Każdy utwór był inną historią. Słuchacz mógł przenieść się w kosmiczną krainę, poszukać dinozaurów czy Cyryla, pomyśleć o naszej planecie czy zaklaskać do utworu finałowego „Hip-Hip-Chórra”.

Praca z genialnym dyrygentem, prof. UWM Marcinem Wawrukiem była nieoceniona.  A to wszystko okraszone niezwykła postacią Marka Markiewicza

- Niezapomniany koncert, niesamowite emocje, doskonały początek wakacji! Bardzo dziękujemy burmistrzowi Miasta i Gminy Krotoszyn, Franciszkowi Marszałkowi za pomoc przy organizacji wyjazdu – mówi Klaudia Szubert, dyrygentka Izydorek.

 

(bw)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%