Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Przedstawiciel handlowy

Data dodania: 2020-02-13 10:52:57ID: 146

[email protected]

ZADANIA:
Sprzedaż nowych i używanych wózków widłowych ,
Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi klientami, w zakresie sprzedaży serwisu i wynajmu wózków widłowych,
Tworzenie i realizacja planów sprzedażowych,
Kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych wynikających z potrzeb obecnych i potencjalnych klientów firmy,
Dbanie o dobry wizerunek firmy,
Doradztwo techniczne i obsługa klienta na najwyższym poziomie.

OCZEKIWANIA:
Preferowane wykształcenie średnie lub wyższe,
Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca,
Umiejętność tworzenia ofert handlowych/kalkulacji dla klientów,
Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
Doskonała organizacja pracy własnej,
Samodzielność, odpowiedzialność i systematyczność,
Dyspozycyjność, komunikatywność i uczciwość,
Wysoka kultura osobista,
Dobra znajomość pakietu MS OFFICE,
Prawo jazdy kat. B.

KANDYDATOM OFERUJEMY:
Pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Umowę o pracę,
Szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne,
Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy,
Ścieżkę rozwoju zawodowego,
Pracę w przyjaznym i profesjonalnym, młodym zespole.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na wskazany w ogłoszeniu adres mailowy.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy wpisać:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez P.H.U. Serwitech z siedzibą w Bączylesie, na wybrane stanowisko(a). Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego na wybrane stanowisko(a), w celu prowadzenia innych postępowań rekrutacyjnych przez P.H.U. Serwitech.

[email protected], tel. 695 680 053