Zamknij

Promuj to ogłoszenie

TECHNOLOG LAMINATÓW POLIESTROWO-SZKLANYCH

Data dodania: 2020-07-07 22:27:15ID: 230

[email protected]

Debon sp. z o.o.- producent przyczep do transportu koni marki Cheval Liberte, oraz przyczep samochodowych marki Debon w Pępowie poszukuje:
TECHNOLOGA LAMINATÓW POLIESTROWO-SZKLANYCH

WYMAGANIA
wykształcenie wyższe techniczne (chemiczne, inżynieria materiałowa, przetwórstwo tworzyw sztucznych lub pokrewne)
znajomość procesów chemicznych i technologicznych przy produkcji laminatów

DODATKOWE ATUTY
znajomość branży produkcji laminatów poliestrowo-szklanych
doświadczenie w branży- tworzywa sztuczne, laminaty
znajomość języka angielskiego w stopniu: B1/B2

GŁÓWNE ZADANIA
? dbanie o wysoką jakość i odpowiedni dobór materiałów użytych do produkcji (żelkot)
? dobór, testowanie i wdrażanie nowych materiałów (żelkot, żywice, utwardzacz)
? opracowanie i prowadzenie dokumentacji technologicznej dla procesów chemiczno-produkcyjnych (karty charakterystyki)
? współpraca z Działem produkcji, Działem Technicznym i Kontroli Jakości
? współpraca z dostawcami i zgłaszanie reklamacji zakupionego materiału

OFERUJEMY
? dobrą, stabilną i rozwojową pracę
? elastyczne podejście do benefitów- sam wybierasz

Osoby zainteresowane pracą na w/w stanowisku prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: [email protected]

Prosimy o dopisanie klauzuli: ?Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb tej oraz przyszłych rekrutacji."

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.