Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds. zamówień publicznych - praca w Miliczu

Data dodania: 2020-11-04 16:49:44ID: 381

796Pokaż numer[email protected]

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku (15 lat doświadczenia w projektowaniu, produkcji i realizacji linii technologicznych, maszyn i urządzeń dla przemysłu) prowadzi rekrutację na stanowisko: Specjalisty ds. zamówień publicznych
PRACA W MILICZU. MOŻLIWY TRANSPORT. UMOWA O PRACĘ BĄDZ WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA !!!!!
Oferujemy:
-stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę bądź własna działalność gospodarcza); -atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego oraz osiąganych wyników pracy;
-możliwość awansu, rozwoju zawodowego, zdobycia dodatkowych doświadczeń oraz umiejętności;
- pracę w międzynarodowym środowisku;
- współpracę z młodym, wykwalifikowanym zespołem, w miłej atmosferze;
Wymagania:
- wykształcenie min. średnie ? mile widziane wyższe o kierunku Administracja, Prawo, Prawo Zamówień Publicznych;
- praktyczna znajomość procedur przetargowych, przepisów Kodeksu Cywilnego, Prawa Zamówień Publicznych wraz z zapisami nowej ustawy i powiązanych aktów;
- wysoka kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
- bardzo dobra organizacja pracy i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań, jak też samodzielność i umiejętność prowadzenia kilku zadań w jednym terminie;
- biegła obsługa komputera (znajomość pakietu Microsoft Office);
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
- mile widziana znajomość języka francuskiego;
- doświadczenie na podobnym stanowisku;
Opis stanowiska:
- wyszukiwanie postępowań przetargowych zgodnych z profilem działalności firmy;
- kompleksowe przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji przetargowej zgodnie z Ustawą PZP;
- weryfikacja dokumentacji przetargowej ( SIWZ, IDW, PFU), w tym opisów przedmiotu zamówienia i draftów umów - pod kątem zagrożeń;
- opracowywanie pytań formalnych, pilnowanie terminów wynikających z Ustawy PZP (zadawanie pytań, składanie ofert, uzupełnienia, itd.);
- obsługa dokumentacji przetargowej, składanie dokumentów w wersji papierowej i elektronicznej;
- archiwizacja prowadzonych postępowań i raportowanie bieżących działań;
- ścisła współpraca z działem handlowym;